Skocz do zawartości

Cruisery.


MARS

Rekomendowane odpowiedzi

> To sprzedajesz? W razie czego info na priv .

Nie sprzedaję..;) Mamto w leasingu, nie mogę sprzedać. Co najwyżej oddać i wziąc coś innego.

> Nadal nie jestem przekonany co do wyższej pojemności silnika. Porównywałem midnight stara 1,3l z vn

> 900 i jakiejś większej różnicy w przyspieszeniu i prędkości maksymalnej nie ma. Kawa ma

> wtrysk, 8 zaworów, pasek, niższą wagę i dwie rury ( dla mnie jest to wielki plus ). Matizem

> przejechałem przez 10 lat 60 tys.km, więc motocykl także używam bardzo sporadycznie, czytaj:

> "latam wokół komina i jakiś jeden zlot w roku".

Przejedź się i sprawdź, bo jak kupisz, to po ptokach.

Ja wiem jedno - już nie wrócę do małych pojemności - czyli poniżej 1100.

> "miły" pan okazał się bardzo złym sprzedawcą i mogłem mieć przez niego bardzo duże problemy

> finansowe i nawet karno-skarbowe. Nauka z tego płynąca jest bezcenna. Odpadają motocykle

> sprowadzone ze Stanów.

E tam, zależy od kogo i co chcesz.

Reszta na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

> Nie sprzedaję..;) Mamto w leasingu, nie mogę sprzedać. Co najwyżej oddać i wziąc coś innego.

jak wyglada u Ciebie sprawa z ubezpieczeniem ?

nie ukrywam ... że to była karta przetargowa na minus .. i dlatego zamiast nowej CBF kupiłem 14 letnią CB ... ( i sobie chwalę bo ostatni sezon stoi )

ale ... kusi mnie coś dużego ... bulgoczącego ... mocnego ... grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak wyglada u Ciebie sprawa z ubezpieczeniem ?

Dostałem zgodę na ubezpieczenie obce, bo te ich proponowane pakiety wyśmiałem na rozmowie z agentem.

Super pakiety paaaanie - jak zobaczyłem kalkulację, to aż sobie usiadłem (PZU, Warta..... śmiech na sali).

Między 4 a 5 tys zł rocznie. Kogoś zdrowo po............

Za to samo w Alliaanzu zapłaciłem 1/3 tej kwoty. Ale zgodzili się na ubezpieczenie obce.

> nie ukrywam ... że to była karta przetargowa na minus .. i dlatego zamiast nowej CBF kupiłem 14

> letnią CB ... ( i sobie chwalę bo ostatni sezon stoi )

> ale ... kusi mnie coś dużego ... bulgoczącego ... mocnego ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale zgodzili się na ubezpieczenie obce.

dziwie się że łaskę robili... u mnie jeszcze nikogo nie przekonali że leasing ma dobre ubezpieczenia... S...z...ki ubezpiecza pakietowo w Allianz'ie... i narazie żaden z moich klientów nie przebił oferty...

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dziwie się że łaskę robili... u mnie jeszcze nikogo nie przekonali że leasing ma dobre

> ubezpieczenia... S...z...ki ubezpiecza pakietowo w Allianz'ie... i narazie żaden z moich

> klientów nie przebił oferty...

Allianz ma super ubezpieczenie na moto. PZU i Warta to jakiś koszmarek....

Jak tam na salonach? wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.