Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

seteman

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez seteman

  1. seteman odpowiedział cypajak na temat - Motokącik
    a nie odwrotnie?
  2. seteman odpowiedział belgrano na temat - Motokącik
    sprawdz filtr powietrza... ostatnio mechanik wysypał około 0.5kg piasku z jeep'a a objawy miał bardzo podobne. nie mowię ze u ciebie tez będzie piasek ale sprawdz go:)
  3. rzuc danymi i cena ... moze byc pw
  4. w każdym Aso Suzuki. sprawdziłem po modelu. zeby miec pewnosc podaj VIN
  5. a jak nie chcesz walczyc sam to zajedz na mylnie i ci to zmyją za pare zł...
  6. seteman odpowiedział seteman na temat - Motokącik
    miejsce: przed szkołą
  7. seteman odpowiedział seteman na temat - Motokącik
    właśnie to miałem na myśli dziękuję... czyli jutro pokorna mina i spacer do SM...
  8. ...? stoi znak :zakaz zatrzymywania"... wszystko jest dla mnie czytelene oprócz jedej kwestii... czy on dotyczny tylko jezdni czy i miejsc do parkowania widocznych na zdjeciu... nie ma znaku "parking"
  9. nigdy w zyciu tyle nie kosztował... cena do pierwszych egzemplarzy produkcji węgierskiej 4545,89zł netto
  10. mam w garażu... zarejestrowany i opłacony. chyba nie zwłoki bo jakies ze dwa lata temu jeszcze jeździł... tylko czy ja chce go sprzedac... nie wiem
  11. do fazera porównuj gsr750 a nie bandita
  12. mozna ale bedzie męczące na dłuzszych kawałkach...
  13. zwoje sie nie wyprostuja ale przedziałki na wlosach będziesz miał nowe
  14. jak juz porównujesz CBF1000 to porównaj z DL1000 a nie 650...
  15. polecam sie...
  16. zadzwon do POSPRINGU. nie POLSPRINGU... potrzebowałem do JCH XJ to zadzwoniłem powiedziałem co chce i na jaki kolor maja byc pomalowane i kilka dni pózniej miałem juz w aucie
  17. jak chcesz to napisz co i do czego potrzebujesz... najchetniej z nr nadwozia.
  18. w lutym jest akcja w suzuki.. wstaw na serwis to dostaniesz 30% rabatu...
  19. zajedz na myjnie samoobsługową i tam sa odkurzacze... wrzuc 2 zł i wyciagnij to co wsiąkło. nie raz i nie dwa po utopieniu jeepa tak robiłem... i nie wyciagałem z dywanu 4L;)
  20. kurcze mam podobne objawy co autor wątku... a ty widze masz taki silnik jak w moim aucie... przyblizysz cos wiecej o tym czujniku? moze foto w którym to miejscu który czujnik...
  21. seteman odpowiedział Adi20 na temat - Motokącik
    poczytaj... http://mb201-124.eu/topic/34059-w140-600sel-droga-do-perfekcji/ http://mb201-124.eu/topic/33990-600sel-kilka-pytan/ http://mb201-124.eu/topic/34000-w140-impex-600sel-1992/ nie wiem czy trzeba sie logowac... jeździłem w140 600 ale wtedy nie musialem martwic sie zadnymi kosztami.... komfort bajka
  22. typowy Polak... kupuje rabat a nie auto... w większości przypadków klient zaczyna rozmowę od "ile dostanę rabatu?". klienta pytam wprost czy przyszedł po rabat czy po motocykl... na koniec wychodzi zawsze zadowolony kwestia indywidualnej rozmowy ze sprzedającym a nie szukanie takich info na forach...
  23. a kto go tak przypiał?? bardziej juz sie nie dało docisnąc?
  24. tez mi sie 7 podoba

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.