Skocz do zawartości

szybkie pytanie o radio Renault


matigce

Rekomendowane odpowiedzi

> Witam posiadam fabryczne radio w Modusie. I pytanie: Czy te radyjko obsługuje płyty CD-RW ? Bo nie

> wiem czy jest sens nagrywać... czy lepiej na zwykłą CD

> Radio takie jak na tym zdjęciu z neta:

> Pozdrawiam Mati

Z wyglądu takie samo (czarne) 2002r Clio odtwarza CD-RW nagrane jako AUDIO, radio w innym francuzie z roku 2005 dokładnie tak samo skromny.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam posiadam fabryczne radio w Modusie. I pytanie: Czy te radyjko obsługuje płyty CD-RW ? Bo nie

> wiem czy jest sens nagrywać... czy lepiej na zwykłą CD

> Radio takie jak na tym zdjęciu z neta:

> Pozdrawiam Mati

czy nagrasz na cd czy cd-rw to jest nie wazne, wazne bycs nagral to jako AUDIO ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czy nagrasz na cd czy cd-rw to jest nie wazne, wazne bycs nagral to jako AUDIO

pytam bo miałem kiedyś taki przypadek... nie radio, a discman odczyt CD, CD-RW. Nagrywałeś płytę CD-RW w formacie audio i odtwarzacz jej nie widział... te same pliki nagrałem na CD i było ok.gif No i znalazłem coś takiego klik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> pytam bo miałem kiedyś taki przypadek... nie radio, a discman odczyt CD, CD-RW. Nagrywałeś płytę

> CD-RW w formacie audio i odtwarzacz jej nie widział... te same pliki nagrałem na CD i było

> No i znalazłem coś takiego klik

ja mówie z wlasnego oraz znajomych doświadczenia, póki co nikt nie miałe problemów z odczytem płyt cd-rw w jakimkolwiek radiu fabrycznym ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam jeszcze tylko, ze jak nie czyta RW to moze to wskazywac na dosc szybki koniec odtwarzacza. Po prostu plyty RW sa bardziej wymagajace niz zwykle CD - w uproszczeniu do ich odczytu trzeba dokladniejszej roboty.

Wszystkie w miare wspolczesne (mlodsze niz 10 lat) odtwarzacze samochodowe czytaja plyty RW. Jak trafisz na taki ktory nie czyta to po prostu zaraz przestanie tez czytac zwykle plytki ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.