Skocz do zawartości

Problem z Palio- wysiadły całe zegary


lumo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ostatnio pojawił mi siętaki problem, przestały działać całe zegray w moim Palio..... tzn. wszystko to co jest powiązane z elektoniką, wszystki kontrolki wskazniki itp. tylko świeci się jedna kontrolka od świateł mijania oraz podświetlenie zegarów frown.gif na dodatek to oczym się przekonałem brak ładowania crazy.gif reszta wszystko w porzadku samochód pali jeździ bez problemu do czasu aż aku nie padnie jak to mialo miejsce dziś, Acha i bezpieczniki sprawne wszystkie wink.gif

Ma ktoś jakiś pomysł ?? mi jedyne co przychodzi do głowy to to że cosw zegarach się rozłączyło

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ma ktoś jakiś pomysł ?? mi jedyne co przychodzi do głowy to to że cosw zegarach się rozłączyło

Dobrze kombinujesz wink.gif Musisz wyciągnąć i sprawdzić. Może być brak styku na którejś ze złączek lub pęknięta ścieżka drukowana.

Dobra rada: przy zegarach majstruj na odłączonym akumulatorze - przekręcenie kluczyka zapłonu przy ściągniętych zegarach = błąd poduszki ... nawet gdy jej nie masz. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dobrze kombinujesz Musisz wyciągnąć i sprawdzić. Może być brak styku na którejś ze złączek lub

> pęknięta ścieżka drukowana.

> Dobra rada: przy zegarach majstruj na odłączonym akumulatorze - przekręcenie kluczyka zapłonu przy

> ściągniętych zegarach = błąd poduszki ... nawet gdy jej nie masz.

jak nie ma poduchy nie ma i bledu 270751858-jezyk.gif u mnie zrobilo sie podobnie z zegarami, jak jedna sciezka sie stopila, takze najpierw wyjmij zegary smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dobrze kombinujesz Musisz wyciągnąć i sprawdzić. Może być brak styku na którejś ze złączek lub

> pęknięta ścieżka drukowana.

> Dobra rada: przy zegarach majstruj na odłączonym akumulatorze - przekręcenie kluczyka zapłonu przy

> ściągniętych zegarach = błąd poduszki ... nawet gdy jej nie masz.

Przyczyną awarii była upalona ścieżka (masa) na "płytce" po zastąpieniu odcina ścieżki przewodem wszystko działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.