Skocz do zawartości

Cieknie pompa wody


mati6630

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Niestety szukajka się na mnie obraziła a jutro musze to zrobić. Ogólnie sytuacja wygląda tak: po nocy w garażu rano na płytkach mam plamę płynu chłodzącego. z kanału widać to jakby ciekło na jakimś łączeniu pompy z metalową rurką. Widać też że ktoś tam mocno na silikon wszytsko chciał skleić. Miał ktoś podobny przypadek?? Jako że zbliża sie czas wymiany rozrządu to chyba poleci komplet, tylko jakie marki poleciacie??

Pzdr;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nareszcie konkret odpowiedź. dziękii A jeszcze jedno, żeby to rozpołowić to trzeba wykręcać

pompy nie musisz ruszac

wystarczy ze spuścisz plyn chłodniczy a rurka jest na wcisk wkladana tylko musisz ja odkrecic od bloku silnika

ps jak chcesz szczegolowe foto to jutro zrobie bo mam w piwnicy dol silnika z 16v grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ps jak chcesz szczegolowe foto to jutro zrobie bo mam w piwnicy dol silnika z 16v

Dzięki za pomoc. Na allegro juz zoabczyłem jak to dokładnie wygląda żeby przygotować sie psychicznie zlosnik.gif

Martwi mnie jedynie to czy ten kolektor wydechowy nie będzie bardzo wadził confused.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzięki za pomoc. Na allegro juz zoabczyłem jak to dokładnie wygląda żeby przygotować sie

> psychicznie

nie jest to jakas ciezka naprawa

> Martwi mnie jedynie to czy ten kolektor wydechowy nie będzie bardzo wadził

mysle ze na zimnym silniku przy lekkiej gimnastyce wyciągniesz ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.