Skocz do zawartości

Toyota wezwie 550 tys. aut do serwisu


Slawcio

Rekomendowane odpowiedzi

Japoński producent wkrótce uruchomi nową globalną kampanię wzywającą 550 tys. aut tego koncernu do serwisów z czego 80% w USA.

Wymiana będzie obowiązywała wadliwe koła pasowe wału korbowego w silnikach V-6 - Avalon, Camry i Highlander (produkcja z lat 2004 i 2006).

Następna wada która zostanie bezpłatnie usunięta to wadliwe działanie pompy wspomagania układu kierowniczego - Lexus ES 330, RX 330 i RX 3400h, Toyota Amiko Tomita

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E, wzywa nawet się załapałem...

Historia Serwisowa Data Interwencji Usterka Numer Kampanii Opis Km Gwarancja.

04/01/2007 1092A 5083 Modd.Vari 1.1- 1.2-1.4 8/16v-puleggia servizi ausiliari Tak

16/06/2010 4410A 5044 STILO T.T. MOLLE SOSPENSIONE ANT. Tak

Wiem, zepsułem.... zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Japoński producent wkrótce uruchomi nową globalną kampanię wzywającą 550 tys. aut tego koncernu do

> serwisów z czego 80% w USA.

> Wymiana będzie obowiązywała wadliwe koła pasowe wału korbowego w silnikach V-6 - Avalon, Camry i

> Highlander (produkcja z lat 2004 i 2006).

> Następna wada która zostanie bezpłatnie usunięta to wadliwe działanie pompy wspomagania układu

> kierowniczego - Lexus ES 330, RX 330 i RX 3400h, Toyota Amiko Tomita

a moja toyota znów się nie załapała claps.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> E, wzywa nawet się załapałem...

> Historia Serwisowa Data Interwencji Usterka Numer Kampanii Opis Km Gwarancja.

> 04/01/2007 1092A 5083 Modd.Vari 1.1- 1.2-1.4 8/16v-puleggia servizi ausiliari Tak

> 16/06/2010 4410A 5044 STILO T.T. MOLLE SOSPENSIONE ANT. Tak

> Wiem, zepsułem....

Wiesz, jak sprężyny pękały w stilo, to gdybym nie pojechał się upomnieć, to bym sam chyba musiał zakładać te blachyna amorki hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.