Skocz do zawartości

Noxudol 900 - opinie


gajoss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Naczytałem się o tych preparatach dużo superlatywów, ale mam pytanie, jakiej konsystencji jest środek i czy to w ogóle coś warte - noxudol 900. Zamierzam kupić tego 5L i oblecieć od spodu 2 auta, po części natryskowo, a po części z pędzla. Robiłem już wieloma różnymi preparatami spód i najbardziej przypadł mi do gustu środek APP W100. Czy ten noxudol to coś podobnego, czy raczej bliżej mu do bitexu albo czegoś opartego na bazie bitumicznej, czy może tak jak APP W100 jest to oparte na wosku?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na jakiej bazie jest zrobiony ale jak dla mnie super konserwacja.

900 zrobiłem 4 samochody. Środek jest rzadki i miękki, ktoś na AK pisał, że lubi się wypiaskować, ja po 20 000 km nie zauważyłem niczego takiego. Polecam nakładanie za pomocą pistoletu. Szwagier kupił ostatnio 1600 i ten jest wyraźnie twardszy od 900.

5 litrami będzie Ci ciężko zrobić 2 samochody, no chyba, że popryskasz sam spód bez nadkoli. Mi przy dokładnej robocie na samą Alfę 156 poszło prawie 5 litrów.

Gdybym miał konserwować kolejne auto to na pewno kupię 900 ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem na jakiej bazie jest zrobiony ale jak dla mnie super konserwacja.

> 900 zrobiłem 4 samochody. Środek jest rzadki i miękki, ktoś na AK pisał, że lubi się wypiaskować,

> ja po 20 000 km nie zauważyłem niczego takiego. Polecam nakładanie za pomocą pistoletu.

> Szwagier kupił ostatnio 1600 i ten jest wyraźnie twardszy od 900.

> 5 litrami będzie Ci ciężko zrobić 2 samochody, no chyba, że popryskasz sam spód bez nadkoli. Mi

> przy dokładnej robocie na samą Alfę 156 poszło prawie 5 litrów.

> Gdybym miał konserwować kolejne auto to na pewno kupię 900

Nadkola mam porobione, więc same 2 podłogi no i tunele środkowe, trochę jeszcze wnęki na koło zapasowe, czyli myślę że powinno starczyć, tym bardziej że to nieduże auta z podpisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Koledzy a ile wam sechł noxudol 900?

Bo u mnie minął tydzień.Samochód stoi w garażu,a jak dotknę palcem po zabezpieczeniu to jest miękkie i brudzi palce.

Dziś go wyprowadziłem na zewnątrz,może niska temp. sprawi,ze szybciej to się utwardzi/podeschnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Koledzy a ile wam sechł noxudol 900?

> Bo u mnie minął tydzień.Samochód stoi w garażu,a jak dotknę palcem po zabezpieczeniu to jest

> miękkie i brudzi palce.

> Dziś go wyprowadziłem na zewnątrz,może niska temp. sprawi,ze szybciej to się utwardzi/podeschnie.

Witam

Używałem jestem bardzo zadowolony z tego środka , mi wyszło na punto mk I połowe wiaderka smile.gif , schnie dość długo , ale możesz śmigać po ulicach , bo on bardzo długo się utwardza smile.gif ale środek rewelacyjny , ja nakładałem pędzlem i wałeczkiem aby było ładnie smile.gif

pozdrawiam

Fatal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> Używałem jestem bardzo zadowolony z tego środka , mi wyszło na punto mk I połowe wiaderka , schnie

> dość długo , ale możesz śmigać po ulicach , bo on bardzo długo się utwardza ale środek

> rewelacyjny , ja nakładałem pędzlem i wałeczkiem aby było ładnie

> pozdrawiam

> Fatal

Nie wiem czy śmigać mogę,bo tyle co wyjechałem z garażu na podjazd obok domu i już piasek przyczepił się do nadkoli.(więc proces schnięcia postępuje bardzzzzzo wolno).

Muszę chyba jeszcze tą 900-setke czymś jeszcze pokryć,co uschnie szybko (coś z oferty noxudola,moze 1600).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.