Skocz do zawartości

Układ Chłodzenia


Slawcio

Rekomendowane odpowiedzi

Układ chłodzenia Punto II 1.2 8V 60KM

Quote:

Patrząc od przodu auta na chłodnicy masz w prawym rogu na górze chłodnicy mały czarny(biały) korek z motylkiem - odkręcasz - oczywiście nie do końca bo go wywali tam jest chyba 7 lub 8 obrotów - podczas pracy silnika i czekasz aż gorące powietrze zejdzie i będzie się wylewać gorący płyn - uwaga na palce - no i zakręcasz.

2 gie miejsce jest na "złączce" przewodów idących do nagrzewnicy - też jest tam czarny plastikowy "korek" można go palcami wykręcić lub śrubokrętem i poczekać aż ci zejdzie powietrze...


no właśnie Panowie jak jest numer katalogowy części lub jak to się fachowo nazywa ten zaworek który można śrubokrętem odkręcić - (odpowietrzanie).

W ASO wołają za niego 140 zł facepalm%5B1%5D.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dokładnie chodzi o ten "korek/zawór" co jest na zdjęciu w tej aukcji - link

Quote:

Katalog: 1N - PUNTO BZ (1999-2003)

MVS: n/a Typ silnika: n/a Wersja: n/a

Silnik: n/a Nr nadwozia: n/a Nr Ricambi: n/a

Symbol Podgrupa Nazwa Uwaga Ilość* Cena PLN(1)

46544319 50101/00 PRZEWÓD GIĘTKI 73,02


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ... 73,02

I tyle właśnie dałem jak przerabiałem podłączenie reduktora lpg z równoległego na szeregowe ...

Czekaj, czekaj, przecież mam stary przewód - więc pewnie jest tam ten koreczek ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.