Skocz do zawartości

Czy jest na sali tapicer?


coenmz

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż mam male pytanie. Jakie sa orientacyjne koszta obszycia foteli tak jak w aucie z tej aukcji? Idzie mi o same boczki foteli i obszycie ich skora. I czy da sie zastosowac skore ktora nie bedzie wygladala jak skaj? Bo ta troche tandetnie wyglada w stosunku do oryginalu...

Tutaj link do pogladowej aukcji i zdjec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście bardziej widzą mi się te ala zamszowe.

Na forum Lancii ktoś kiedyś obszywał zamszem dwukolorowo i całkiem fajnie to wyszło.

Koszt chyba coś około 500zł ale nie pamiętam dobrze, bo już ze 2 lata temu to czytałem.

/// Coraz lepsze kwoty wołają za turbo spineyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Osobiście bardziej widzą mi się te ala zamszowe.

Nie zamsz a Alcantara wink.gif

Mi sie tez widza, ale skore latwiej utrzymac w czystosci i dobrym stanie.

> Na forum Lancii ktoś kiedyś obszywał zamszem dwukolorowo i całkiem fajnie to wyszło.

> Koszt chyba coś około 500zł ale nie pamiętam dobrze, bo już ze 2 lata temu to czytałem.

Ja wlasnie skrajnie rozne opinie slyzse. A zdobycie ladnych i niezniszczonych foteli graniczy z cudem frown.gif

> /// Coraz lepsze kwoty wołają za turbo

Coz, ymierajacy gatunek... wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Otóż mam male pytanie. Jakie sa orientacyjne koszta obszycia foteli tak jak w aucie z tej aukcji?

> Idzie mi o same boczki foteli i obszycie ich skora. I czy da sie zastosowac skore ktora nie

> bedzie wygladala jak skaj? Bo ta troche tandetnie wyglada w stosunku do oryginalu...

> Tutaj link do pogladowej aukcji i zdjec.

koszt obszycia to pewnie koło 500-600 złotych u dobrego tapicera. Ale materiał może Cię skaleczyć, bo dobra alcantara jest droga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra alcantara wytrzyma dużo, na mojej stronce jest A8,

w którym jest tapicerka skóra+alcantara i 393kkm przelotu,

widać zużycie, ale i tak trzyma się nieźle waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.