Skocz do zawartości

Przewody hamulcowe


Rekomendowane odpowiedzi

> Witam kolegów z Moto Prl. MAm pytanko. znalazłem ostanio w garażu takie trzy przewody do 126p nowe.

> rok produkcji 1999 oraz 2 nie do końca chyba kompletne halogeny wesem warte to jest coś na

> rynku??

Lampy może kogoś znajdziesz jeżeli chodzi o przewody to malowanie ich może świadczyć o tym że są stalowe a nie miedziane więc towar z wartością minimalną moim zdaniem liczoną w 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Lampy może kogoś znajdziesz jeżeli chodzi o przewody to malowanie ich może świadczyć o tym że są

> stalowe a nie miedziane więc towar z wartością minimalną moim zdaniem liczoną w

a wiela takie coś może być warte te lampy np?? grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam kolegów z Moto Prl. MAm pytanko. znalazłem ostanio w garażu takie trzy przewody do 126p nowe.

> rok produkcji 1999 oraz 2 nie do końca chyba kompletne halogeny wesem warte to jest coś na

> rynku??

Mogę prosić fotkę jak z tyłu wyglądają te halogeny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nówki halogeny ma Kordek.

> No chyba że koniecznie chcesz żółte, ale te plastikowe obudowy je szpecą

Takie jak tu można kupić nówki sztuki w sklepie i to po cenach sporo niższych niż na alledrogo... icon_rolleyes.gif

Ja mam z czarną obudową, ale akurat żółte mi się najbardziej podobają. Mam żółte w Uno i są świetne grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.