Skocz do zawartości

Co wy na to!!!!!!!!


mico21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich dzis zakupiłem na szrocie fotele przednie do mojego Fiaciak 1.6 DOHC od Opla calibry welerowe z podgrzewanie recaro zaplacilem za sztuke 80zł, jutro bede montował co sadzicie o takiej zmianie. I czy się opłacało pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam wszystkich dzis zakupiłem na szrocie fotele przednie do mojego

> Fiaciak 1.6 DOHC od Opla calibry welerowe z

Ja mialem z astry gsi, juz byl zalozony kierowcy ale jak wisadlem to w ciagu 5 minut wrocilem do tipowskiego. Za wysoko...kicha totalna

Za cala tapicere od astry zaplacilem 50zl alien.gif

A tak przy okazji: probowal ktos juz zmienic elementy montujace fotele w tipo? Bo tak mysle by wywalic te metalowe kawalki podloga fotel a zastapic je jakimis hmm katownikami? by obnizyc maxymalnie fotel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja mialem z astry gsi, juz byl zalozony kierowcy ale jak wisadlem to

> w ciagu 5 minut wrocilem do tipowskiego. Za wysoko...kicha

> totalna

> Za cala tapicere od astry zaplacilem 50zl

> A tak przy okazji: probowal ktos juz zmienic elementy montujace

> fotele w tipo? Bo tak mysle by wywalic te metalowe kawalki

> podloga fotel a zastapic je jakimis hmm katownikami? by obnizyc

> maxymalnie fotel.

J a dziś zamontowałem fotel od strony pasarzera wyciołem to wzmocnienie co jest pod fotelem orginalnym i fotel od calibry leży na samej podłodze i siedzi się zejebiście jutro beda fotki fotel od calibry lezy nizej ponad 10cm niz orginał pozdro.

post-56994-14352467443162_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam prośbe czy tkoś moze mi narysować schemat żeby zrobić osobna instalacje w tipaku do ogrzewania tych foteli od stacyjki aż po fotel z jakimi bezpiecznikami i jakimi przekaźnikami(mam jakieś przekaźniki od calibry z tej co fotele mam ale nie wiem które są do ogrzewania) tylko ten schemacik zeby był czytelny i łatwy do zrozumienia dzieki za pomoc odwdziecze się fotkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tu macie fotke do porównania fotka jest robione różnolegle do

> orginalnego fotela kiierowcy i widać różnice prosze o komentarze

> jak wam się to widzi.

a orginalnego fotela nie da się obniżyć tzn. inaczej wspawać co by nie było tak wysoko bo fotele sa wygodne nie ma to tamto???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.