Skocz do zawartości

Uno 1.5 75 S.i.e średnica wydechu


Junak_1991

Rekomendowane odpowiedzi

> nie mam pojęcia, a pod auto też nie mam jak wejść żeby zmierzyć bo cały czas pada i nie ma gdzie

> się położyć żeby sucho było

Na oko wygląda mi że 50 (taki jest wymiar dwururki bo za silnikiem nie trzeba się kłaść i wyglada mi, że na całości jest co najmniej taka, łącznie z wylotem z drugiego tłumika)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na oko wygląda mi że 50 (taki jest wymiar dwururki bo za silnikiem nie trzeba się kłaść i wyglada

> mi, że na całości jest co najmniej taka, łącznie z wylotem z drugiego tłumika)

Dzięki za info smile.gif

mi też się tak zdaje ale jeszcze poczekam co inni napiszą bo nie chce kupić za małej średnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do katalizatora dochodzi 50mm, za katalizatorem jest 45mm aż do łączenia z tłumikami końcowymi. Rury przy tłumikach to już w zależności od producenta 47-50mm. Oczywiście wszystko to średnice zewnętrzne.

Jeśli bierzesz się za przeróbki, warto po całości puścić 50mm, żeby nie było przejść w różne średnice. Sam w ten sposób przerobiłem wydech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja chce kupić strumiennice zamiast katalizatora i nie wiem jakiej średnicy ją wziąć

Ja zamiast kata wstawiłem tłumik przelotowy w obudowie kata. Średnica 50mm idealnie się do tego nadała. Jeśli nie chcesz zmieniać rury za katem musisz za tym tłumikiem dać przejściówkę 50mm->45mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.