Skocz do zawartości

Zderzak Punto 2 tył i przód


R0CK

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Mam do wymiany przedni /pies wbiegł/ i tylny /sprawca nie przedstawił się/. Nie są to jakieś mega zniszczenia ale pęknięte i lipa. Kleić się raczej nie opłaca. Czy warto kupić nie oryginalny za 150 zeta i polakierować w kolor? Ktoś przerabiał temat? na allegro znalazłem np taki: aukcja

Dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a co w tych zamiennikach nie tak poza ew gorszym odlaniem? Szukam od roku na allegro pod kolor

> czerwony 5 drzwi i nie ma a jak są to taki szrot, że mój lepszy. Także zastanawiam się nad

> zamiennikiem.

Jakosc wykonania. Czesto "pasuje jak garbaty do sciany".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a co w tych zamiennikach nie tak poza ew gorszym odlaniem? Szukam od roku na allegro pod kolor

> czerwony 5 drzwi i nie ma a jak są to taki szrot, że mój lepszy. Także zastanawiam się nad

> zamiennikiem.

ja też wymieniałem tylni zderzak w wersji 3 drzwiowej.

Uwierz mi, że z moim kolorem też nie było łatwo, ale w końcu po 3-4 miesiącach (sprawdzane na allegro dzień po dniu) znalazłem i to w dodatku trafił mi się zderzak razem z klapą... Za całość zapłaciłem (już nie pamiętam dobrze) 250 albo 350zł.

Wystarczyło zrobić tylko polerkę... Kolor pasuje idealnie, że różnicy nie widać, a nawet szyba w klapie z tego samego roku co pozostałe...

a zamienniki to od razu sobie daruj... gorsza jakość plastiku ("dotknij mnie, a nie rusz mnie") i otwory montażowe, które zazwyczaj nie pasują pod te w aucie, więc ze spasowaniem też może być duży problem.

Więc wszystko zależy tylko od cierpliwości... waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.