Skocz do zawartości

zamienic moje e36 na e39 3.0


Codename47

Rekomendowane odpowiedzi

> mam mozliwosc zamiany z doplata z mojej strony na te e39

> jakiś tekst

> co myslicie ?

> wyglada na zadbana? widzicie cos czego ja nie widzie?

> nie powinien miec model po lifcie monitorka TV ?

Nie to za doplata wink.gif

auto wyglada ladnie ale pytanie co chcesz.. czy auto duze do bujania sie czy cos malego i zwinnego... ??

5tke mam w PL i fajnie sie smiga.. auto zaje....... a w UK 3jke i wydaje mi sie wystarczajaca na moje potrzeby wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie to za doplata

> auto wyglada ladnie ale pytanie co chcesz.. czy auto duze do bujania sie czy cos malego i

> zwinnego... ??

> 5tke mam w PL i fajnie sie smiga.. auto zaje....... a w UK 3jke i wydaje mi sie wystarczajaca na

> moje potrzeby

ogolnie to tylko czasem mi brakuje troche miejsca jak do pl jade dlatego sam nie wiem.

5 mi sie zawsze podobala i z tym silnikiem i po lifcie zlosnik.gif wiec lakomy kąsek zlosnik.gif musze pomyslec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mam mozliwosc zamiany z doplata z mojej strony na te e39

> jakiś tekst

> co myslicie ?

> wyglada na zadbana? widzicie cos czego ja nie widzie?

> nie powinien miec model po lifcie monitorka TV ?

> dla przypomnienia moje e36

zostawilbym e36- tymbardziej, ze wiesz co masz,

silnik ok.gif lakier i blachy ogarnales ok.gif wiec IMO szkoda by było zlosnik.gif

najlepiej zostaw tą i kup drugą zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ogolnie to tylko czasem mi brakuje troche miejsca jak do pl jade dlatego sam nie wiem.

> 5 mi sie zawsze podobala i z tym silnikiem i po lifcie wiec lakomy kąsek musze pomyslec

a no tak zapomnialem ze latasz co chwile do PL... wiec ja bym zamienial bo nie ma porownania wink.gif

A nie lepiej samemu cos znalesc tam ?? niz w PL kupowac ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zostawilbym e36- tymbardziej, ze wiesz co masz,

> silnik lakier i blachy ogarnales wiec IMO szkoda by było

> najlepiej zostaw tą i kup drugą

nie mam miejsca na 3 auto 270751858-jezyk.gif i tu jest problem smile.gif

no wlasnie wiem ze w mojej juz mam wszystko tak jak chcialem a jak bym ta e39 wziol to znowu seria i by sie zaczelo.....

...gleba kola ....itd never ending story grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie mam miejsca na 3 auto i tu jest problem

> no wlasnie wiem ze w mojej juz mam wszystko tak jak chcialem a jak bym ta e39 wziol to znowu seria

> i by sie zaczelo.....

> ...gleba kola ....itd never ending story

odpowiedz sobie sam czy ci się chce grinser006.gif pozatym trafić teraz pewne auto to jak wygrać conajmniej 5 w totka zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> odpowiedz sobie sam czy ci się chce pozatym trafić teraz pewne auto to jak wygrać conajmniej 5 w

> totka

no niby tak. jedyne co przemawia ze gosc z innego forum i raczej zapewnia ze warte uwagi.powiedzial kilka rzeczy co jest nie tak i wydaje sie byc wiarygodny......

...ale chyba odpuszcze

tu mam juz wszystko porobione tak jak chcialem smile.gif a tam znowu seria i znowu trzeba by zmieniac wszystko od nowa grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mam mozliwosc zamiany z doplata z mojej strony na te e39

> jakiś tekst

> co myslicie ?

> wyglada na zadbana? widzicie cos czego ja nie widzie?

> nie powinien miec model po lifcie monitorka TV ?

> dla przypomnienia moje e36

Nie wiem nad czym się zastanawiasz, bierz e39, przecież to o niebo lepsze auto od e36, pod każdym względem, reasumując - zastanawiasz się czy zmienić auto na: młodsze, ładniejsze, nowsze technologicznie, wygodniejsze, większe wink.gif Ja bym sie nie zastanawiał wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem nad czym się zastanawiasz, bierz e39, przecież to o niebo lepsze auto od e36, pod każdym

> względem, reasumując - zastanawiasz się czy zmienić auto na: młodsze, ładniejsze, nowsze

> technologicznie, wygodniejsze, większe Ja bym sie nie zastanawiał

ale pewnie nei jest to wymiana 1 za 1, trzeba dopłacić i liczyć sie z tym ze trzeba coś włozy a tu jednak wie czy coś w najbliższym czasie włozy czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale pewnie nei jest to wymiana 1 za 1, trzeba dopłacić i liczyć sie z tym ze trzeba coś włozy a tu

> jednak wie czy coś w najbliższym czasie włozy czy nie

Skoro się zastanawia, znaczy że kasę ma i to nie problem. Nie wyobrażam sobie tak zachowawczego życia żeby bać się zmiany na lepsze bo a nóż coś sie wydarzy...

Części do e39 są na podobnym poziomie co inne auta, może zawieszenie potrafi trochę więcej kosztować... A jego e36 tez nie bedzie wiecznie nie wymagalo wkladu $$$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale pewnie nei jest to wymiana 1 za 1, trzeba dopłacić i liczyć sie z tym ze trzeba coś włozy a tu

> jednak wie czy coś w najbliższym czasie włozy czy nie

gosciu chce zebym mu 12 tys doplacil.

moje auto wyceniam na jakies 18 tys mimo ze wlozylem w nie zdecydowanie wiecej smile.gif

cimg8325e.th.jpg

cimg8351c.th.jpg

cimg8358e.th.jpg

cimg8361.th.jpg

cimg8363.th.jpg

cimg8367m.th.jpg

cimg8376j.th.jpg

kase mam ale chyba odpuszcze. dzis fure wypucowalem.posprawdzalem plyny. wiem co mam a mam dobrze doinwestowane.

a ta e39 seria. nie ma nawet zimowek.... wiec znowu inwestowac odrazu z poczatku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.