Skocz do zawartości

do ogladaczy foto


katze

Rekomendowane odpowiedzi

> Jade obejrzec dzisaj ta toyote, zaspecjalnie nie mam sie do czego przyczepic. Zuzycie jak na

> przebieg jak najbardziej moziwe. Cos jeszcze wypatrzycie ?

> jakiś tekst

Opis zdaje się sugerować handlarza ale ja się nie znam. Auto wygląda ciekawie. Widać że te auta trzymają cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jedź obejrzyj i zerknij na papiery jak to jest faktycznie. Dlaczego akurat celujesz w 1.8 ?

1.8 to chyba nalepszy silnik do tego samochodu, pali niewioele wiecej niz 1.6 i jakby co daje sie gazowac, a 2.0 nie 270751858-jezyk.gif

zreszta spalanie ok 8 w miescie i 6 na trasie to przyzwoity wynik

moj 307 wali 13 w miescie sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pojeździsz troche to sie pobrudzi a tak na powaznie to wziaść auto na SKP i niech szukaja.Jak sie

> okaże że nie ma większych usterek, to nic tylko brać zrobić co do zrobienia i jeździć

jutro jade do ASO niech trzepia grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mowil, ze jest pierwszym wlascicielm, albo sciemnial, albo to jest jego samochod i jezdzil nim po

> inne samochody, co potwierdzalo by duzy przebieg

Często słyszałem: "pierwszy właściciel, rok produkcji 2001". Na miejscu w większości przypadków: "no świeżo kupione od pierwszego właściciela, 1 rejestracja 2001 ale co to zmienia?". Dopytaj dokładnie ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 1.8 to chyba nalepszy silnik do tego samochodu, pali niewioele wiecej niz 1.6 i jakby co daje sie

> gazowac, a 2.0 nie

Tylko ze 1.8 w T25 podobno jest drogi jeśli chodzi o regulację zaworów, szczególnie jeśli przy jeździe na lpg trzeba to robić częściej. Użyj szukajki bo niedawno tutaj ten temat był poruszany.

Poza tym poczytaj o wadzie często spotykanej w tych silnikach, objawiającej się sporym zużyciem oleju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.