Skocz do zawartości

307 katalizator antipollution ...


KJO

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno mi się nic nie psuło więc musiał coś wywinąć.

podczas jazdy wywalił błąd katalizatora (miga cały czas kontrolka silnika), wyświetla na zmianę z antipollution fault. Silnik dostaje trzęsiawki jakby chodził na 3 cylindrach, gaśnie na wolnych obrotach, nie za bardzo chce przełączać się na gaz. Co to może być ? sonda lambda zwariowała ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dawno mi się nic nie psuło więc musiał coś wywinąć.

> podczas jazdy wywalił błąd katalizatora (miga cały czas kontrolka silnika), wyświetla na zmianę z

> antipollution fault. Silnik dostaje trzęsiawki jakby chodził na 3 cylindrach, gaśnie na

> wolnych obrotach, nie za bardzo chce przełączać się na gaz. Co to może być ? sonda lambda

> zwariowała ?

Cewka do wymiany zlosnik.gif

Dziękuję, przerabiałem grinser006.gif --> KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Cewka do wymiany

> Dziękuję, przerabiałem --> KLIK

Dokładnie. Na którymś cylindrze przestał palić i niespalone paliwo poszło w wydech. Sondalambada się zbuntowała taką mieszanką i pokazała na wyświetlaczu "Catalytic Converter Fault".

KJO uciekły z portfela 2-3 setki. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dokładnie. Na którymś cylindrze przestał palić i niespalone paliwo poszło w wydech. Sondalambada

> się zbuntowała taką mieszanką i pokazała na wyświetlaczu "Catalytic Converter Fault".

> KJO uciekły z portfela 2-3 setki. :/

Miałem tak samo w megane I 2 lata temu. Tylko ja przejechałem z 2km jeszcze do domu na 3 cyl i zapalał sie check .na kompie pokazał 2albo 4 cewkę. Ale odkryto jeszcze ze jest błąd sondy za katem.Czyżby ten błąd powstał z cewki?.Miał wartośc stałą .Ale mi go nie wykasował bo znów musiałbym bulić mad.gif I teraz nie wiem czy ta sonda jest dobra ,czy sie zawiesiła z powodu cewki.Ale niewiem czy jak by była sonda walnieta to by check cos pokazał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja u siebie najpierw wykasowałem błąd i jeździłem dalej.

> Ale dzień później problem wrócił

to u mnie non stop wywala błąd, bo kontrolka miga a nie świeci się na stałe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.