Skocz do zawartości

Pug 206 SW pilot i bateria


m0i

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega ma poniższy problem, może znajdzie się tu jakaś dobra dusza co co podpowie jak sprawa wygląda?

"Chyba czeka mnie wymiana baterii w pilocie do samochodu peugeot 206 SW rok 2004. ( pilot bez lampki led, dwa przyciski )

Poczytałem trochę na necie i się trochę obawiam ponieważ jedni piszą, że można rozkodować pilota przy wymianie baterii, inni piszą że po rozkodowaniu jest system kodowania pilota samemu, inni tylko serwis i takie inne cuda.

Proszę o opinie w tej sprawie i czy ryzykować wymianę baterii samemu ??? Czy od razu szukać zakładu, który wymieni i ewentualnie zakoduje pilota na nowo i wyciągnie mi gruba kasę z kieszeni ???"

Każda rada mile widziana - kolega kupił auto używane i bez instrukcji do pilota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kolega ma poniższy problem, może znajdzie się tu jakaś dobra dusza co co podpowie jak sprawa

> wygląda?

> "Chyba czeka mnie wymiana baterii w pilocie do samochodu peugeot 206 SW rok 2004. ( pilot bez

> lampki led, dwa przyciski )

> Poczytałem trochę na necie i się trochę obawiam ponieważ jedni piszą, że można rozkodować pilota

> przy wymianie baterii, inni piszą że po rozkodowaniu jest system kodowania pilota samemu, inni

> tylko serwis i takie inne cuda.

> Proszę o opinie w tej sprawie i czy ryzykować wymianę baterii samemu ??? Czy od razu szukać

> zakładu, który wymieni i ewentualnie zakoduje pilota na nowo i wyciągnie mi gruba kasę z

> kieszeni ???"

> Każda rada mile widziana - kolega kupił auto używane i bez instrukcji do pilota.

u nas w Citroenie wymieniamy baterie za free. tnz trzeba kupić baterie która w zależności od pilota kosztuje albo 27 albo 34 pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> u nas w Citroenie wymieniamy baterie za free. tnz trzeba kupić baterie która w zależności od pilota

> kosztuje albo 27 albo 34 pln

Ładne mi free, skoro ta sama bateria kosztuje w porywach do 8zł. wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kolega ma poniższy problem, może znajdzie się tu jakaś dobra dusza co co podpowie jak sprawa

> wygląda?

> "Chyba czeka mnie wymiana baterii w pilocie do samochodu peugeot 206 SW rok 2004. ( pilot bez

> lampki led, dwa przyciski )

> Poczytałem trochę na necie i się trochę obawiam ponieważ jedni piszą, że można rozkodować pilota

> przy wymianie baterii, inni piszą że po rozkodowaniu jest system kodowania pilota samemu, inni

> tylko serwis i takie inne cuda.

> Proszę o opinie w tej sprawie i czy ryzykować wymianę baterii samemu ??? Czy od razu szukać

> zakładu, który wymieni i ewentualnie zakoduje pilota na nowo i wyciągnie mi gruba kasę z

> kieszeni ???"

> Każda rada mile widziana - kolega kupił auto używane i bez instrukcji do pilota.

Wymiana baterii w pilocie zdalnego sterowania

Informacja "bateria rozładowana" jest sygnalizowana przez sygnał

dźwiękowy i komunikat na ekranie wielofunkcyjnym "Remote control battery low" (Zużyta bateria pilota zdalnego sterowania).

Aby wymienić baterię należy wykręcić śrubkę, a następnie rozpiąć obudowę za pomocą monety, na wysokości zaczepu (bateria CR 2016/3 volt).

Jeśli po wymianie baterii pilot nadal nie jest aktywny, należy wykonać jego ponowną inicjalizację.

Reinicjalizacja pilota zdalnego sterowania

F Wyłączyć zapłon.

F Włączyć zapłon.

F Nacisnąć od razu na przycisk A (zamykanie) i przytrzymać go wciśniętego przez kilka sekund.

F Wyłączyć zapłon i wyjąć klucz ze stacyjki. Pilot zdalnego sterowania jest znowu aktywny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wymiana baterii w pilocie zdalnego sterowania

> Informacja "bateria rozładowana" jest sygnalizowana przez sygnał

> dźwiękowy i komunikat na ekranie wielofunkcyjnym "Remote control battery low" (Zużyta bateria

> pilota zdalnego sterowania).

> Aby wymienić baterię należy wykręcić śrubkę, a następnie rozpiąć obudowę za pomocą monety, na

> wysokości zaczepu (bateria CR 2016/3 volt).

> Jeśli po wymianie baterii pilot nadal nie jest aktywny, należy wykonać jego ponowną inicjalizację.

> Reinicjalizacja pilota zdalnego sterowania

> F Wyłączyć zapłon.

> F Włączyć zapłon.

> F Nacisnąć od razu na przycisk A (zamykanie) i przytrzymać go wciśniętego przez kilka sekund.

> F Wyłączyć zapłon i wyjąć klucz ze stacyjki. Pilot zdalnego sterowania jest znowu aktywny.

Dzięki serdeczne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.