Skocz do zawartości

Co zamiast PowerBass'a?


OPAL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

po raz drugi odkleiła mi się membrana od kosza w PB S6C i mimo tego, że Essa skleiła mi go kiedyś już po gwarancji, to mam dość.

Chciałbym zostawić zwrotnice i tweetery od nich i wrzucić jakieś woofery... Można to jakoś sensownie rozwiązać?

Lanos 5D, drzwi wygłuszone, wzmacniacz ALPINE MRV-F405, steruje tym Alpine CDE-9874, muzyka - nazwałbym to Radio Eska i RMF MAXXX.

Głośniczki wolałbym jakieś budżetowe... do 300zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...........

> Głośniczki wolałbym jakieś budżetowe... do 300zł.

Może coś z Hertz np. słynne HSK 165 Mam u siebie co prawda serie niżej czyli DSK (grają pod samym radiem) ale polecam te co podałem; zresztą sprawdź opinie w necie. Grają super pod wzmakiem ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Hertzów dochodzi jeszcze problem z głębokością montażową... Maja 66-69mm (w zależności od modelu), a max w Lanosie 5D z dystansami to jakieś 60mm icon_rolleyes.gif

No chyba, że ktoś ma je w Lanim i może potwierdzić, że wchodzą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Do Hertzów dochodzi jeszcze problem z głębokością montażową... Maja 66-69mm (w zależności od

> modelu), a max w Lanosie 5D z dystansami to jakieś 60mm

> No chyba, że ktoś ma je w Lanim i może potwierdzić, że wchodzą...

Z dystansem tyle będziesz miał?

Zawsze możesz serię DSK sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> po raz drugi odkleiła mi się membrana od kosza w PB S6C i mimo tego, że Essa skleiła mi go kiedyś

> już po gwarancji, to mam dość.

> Chciałbym zostawić zwrotnice i tweetery od nich i wrzucić jakieś woofery... Można to jakoś

> sensownie rozwiązać?

> Lanos 5D, drzwi wygłuszone, wzmacniacz ALPINE MRV-F405, steruje tym Alpine CDE-9874, muzyka -

> nazwałbym to Radio Eska i RMF MAXXX.

> Głośniczki wolałbym jakieś budżetowe... do 300zł.

poszukaj wooferow firmy gms , najlepszy stosunek jakosc/cena głębokość montazowa ok 53 mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.