Skocz do zawartości

Też ta macie ?...


polcomp

Rekomendowane odpowiedzi

pacjent - klima auto...jak mam ustawione dmuchanie na szybe i na przod,to na szybe OK,a na przod ledwo co idzie,nawet jak na maxa idzie,jak zalacze tylko na przod to OK,wieje super,jak na przod i nogi,to nogi OK,a na przod ledwo co.Kalibracje robilem,co to moze byc,tez tak macie,jesli to usterka,to pytanie,czy trzeba deske rozdzielcza pruc,zeby naprawic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Też tak macie..."

Po wymianie "klapki nadmuchu na przednią szybę"

(z urwaną klapką nie dmuchało w żadnym ustawieniu)

Serwis też był zdziwiony takim działaniem yikes.gif

(nie zwróciłem na to uwagi wcześniej)

ale obiecali mi przy następnej wizycie "prucie" deski panic.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

> pacjent - klima auto...jak mam ustawione dmuchanie na szybe i na przod,to na szybe OK,a na przod

> ledwo co idzie,nawet jak na maxa idzie,jak zalacze tylko na przod to OK,wieje super,jak na

> przod i nogi,to nogi OK,a na przod ledwo co.Kalibracje robilem,co to moze byc,tez tak

> macie,jesli to usterka,to pytanie,czy trzeba deske rozdzielcza pruc,zeby naprawic ?

mam to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem podobnie tylko, że u mnie było nie było nawiewu na przednią szybę

w serwisie powiedziano mi, że trzeba demontować deskę żeby robota była porządnie zrobiona

coś mówili o tym, że siłownik przykręcony jest trzema śrubami i dostęp

do jednej z tych śrub jest możliwy dopiero po zdemontowaniu deski

w związku z tym naprawa trwała u mnie dwa dni smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mi tez wymieniano silniczek nawiewu na przednia szybe, co lepsze wymiana trwala ok 30minut, dostep

> do tego silowniczka jest dobry i deski nie trzeba bylo sciagac

bo tobie robili na gwarancji więc trzeba było działać szybko.

Jak gwarancja się kończy i bierze się kasę za roboczogodzinę to robi się dwa dni, proste.

Ja w stilo grzebałem we szystkich silnikach oprócz obiegu i dostęp jako taki jest i da radę wymienić w garażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> bo tobie robili na gwarancji więc trzeba było działać szybko.

> Jak gwarancja się kończy i bierze się kasę za roboczogodzinę to robi się dwa dni, proste.

Nieprawda, miałem robione na gwarancji i robili mi to 3 dni. Wszystko zależy od tego który silnik padł.

Bravo to nie stilo, silnika dyfuzora nie wymienisz bez rwania deski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nieprawda, miałem robione na gwarancji i robili mi to 3 dni. Wszystko zależy od tego który silnik

> padł.

> Bravo to nie stilo, silnika dyfuzora nie wymienisz bez rwania deski.

Mogę się mylić więc niech ktoś kto wymienial samodzielnie silniczek mnie poprawi, ale ja na zdjeciach z allegro widzę cały moduł magrzewnicy marki denso identyczny jak w stilo, silniki są tak samo umieszczone.

Jeżeli nie ma żadnych plastików z boku to górnego można podejść bitem krzyżakowym z kluczykiem oczkowym jako pokrętłem i odrobiną cierpliwości zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.