Skocz do zawartości

Przebieg po VIN w Renault


Chalek

Rekomendowane odpowiedzi

> Czesc!

> Czy da się sprawdzic przebieg po nr VIn w ASO Renault?

da sie

> Dotyczy to aut z Polski tylko czy np Renault Polska ma dostęp do Bazy Europejskiej?

wsio sie sprawdzi, czasem wpisywane byly tylko naprawy gwarancyjne

> No i czy ktoś nie ma znajomego w ASO ?:D

ma

> Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się pod temat. Czy ktoś może sprawdzić mi ten vin VF1JP0J0532329430. Bo dostałem książke serwisową... na której jest inny vin... po wpisaniu na renault.pl wyskakujem mi renault master... i ostatni serwis jest 192tyś... jakąś lewą książke dostałem... frown.gif z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Podpinam się pod temat. Czy ktoś może sprawdzić mi ten vin VF1JP0J0532329430. Bo dostałem książke

> serwisową... na której jest inny vin... po wpisaniu na renault.pl wyskakujem mi renault

> master... i ostatni serwis jest 192tyś... jakąś lewą książke dostałem... z góry dziękuje.

sprawdz umowe bo moze mastera kupiles a nie modusa?

60 kilka mial w wakacje rok temu na wizycie w aso

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> łohohoho niezłe ASO

nie ? banda grinser006.gif ostatnio przeglądałem papiery bo wymieniałem drążek ( a prowadzę sobie spis co i kiedy wymieniałem w samochodzie) no i oglądam książkę serwisową... i nagle ukazał mi się taki kosmiczny przebieg... sprawdzam vin a to nie mój samochód...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od momentu, gdy dotknąłem (ale jeszcze nie kupiłem) aktualną renówkę, to byłem tylko raz w ASO (Tandem Będzin) na rzekome sprawdzenie przed kupnem.

ostateczny efekt był taki, że po mojej wielkiej chryji wyebali gościa z izby przyjęć i zrobili gratis kilka rzeczy dla mnie istotnych.

więcej do żadnego ASO z autem nie pojechałem. uciekam od nich jak od ognia. czasami mają fajne ceny na części (np. mikrowyłączniki HF), ale wtedy autem parkuję jak najdalej od budynku grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

> Witam, nie chcąc zakładać nowego tematu czy ktoś może sprawdzić po nr VIN jaki przebieg zapisany

> jest w centralnej bazie odnośnie Renault Clio z 2006r? vff1crc90h34639791

trzy lata temu dzwonek, a dwa temu ponad 140 na szafie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.