Skocz do zawartości

Odkodowanie radia vw, problem.


Rafcio

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie odebrałem firmowego vw t-4 1996r z naprawy. Musieli chyba odpinać aku bo po włączeniu radia wyświetla się napis "safe"i żaden przycisk nie działa. Radio to chyba "alpcha" czy jakoś tak. Mam papiery od radia ale wszystko po germańsku,ani w ząb. Pomóżcie coś bo tak smutno podczas jazdy słuchać tylko terkotania silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się nie mylę radio trzeba odblokować.

Kiedyś to dawali na osobnej kartce/kartoniku wołami napisany kod odblokowujący...

Szukałeś czegoś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie prawda ze zadnen przycisk nie dziala, bo mozna wpisac kod (cos mi swita ze 1,2,3,4 przyciskajac je po kuilka razy) ktory powinienes miec zapisany gdzies w papierach - jak nie to uzyj kalkulatora znalezionego w internecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To nie prawda ze zadnen przycisk nie dziala, bo mozna wpisac kod (cos mi swita ze 1,2,3,4

No właśnie że nie można próbowałem cokolwiek wcisnąć i nie da rady, wszystkie przyciski zablokowane.

> przyciskajac je po kuilka razy) ktory powinienes miec zapisany gdzies w papierach - jak nie to

> uzyj kalkulatora znalezionego w internecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w niektórych radiach (nie wiem jak jest w Twoim przypadku) jest tak że jak się wpisze błędny kod to następny można wpisać po czasie. po każdym błędnym kodzie ten czas się wydłuża. po 10 złych wpisach radio się blokuje. pewnie próbowali odblokować w warsztacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Właśnie odebrałem firmowego vw t-4 1996r z naprawy. Musieli chyba odpinać aku bo po włączeniu radia

> wyświetla się napis "safe"i żaden przycisk nie działa. Radio to chyba "alpcha" czy jakoś tak.

> Mam papiery od radia ale wszystko po germańsku,ani w ząb. Pomóżcie coś bo tak smutno podczas

> jazdy słuchać tylko terkotania silnika.

wciskasz razem i trzym\asz TP I TA az pojawi sie 1000 do wbicia kodu jesli go masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wciskasz razem i trzym\asz TP I TA az pojawi sie 1000 do wbicia kodu jesli go masz.

Właśnie o to chodziło już odblokowane, wielkie dzięki ok.gif, można zamknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.