Skocz do zawartości

Wtyczka od czujnik położenia przepustnicy


Eriol86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wie ktoś może jak można sobie poradzić z urwanym zaczepem wtyczki od czujnika położenia przepustnicy ??

Mam urwany zaczep (ten co robi "klik" jak się wciska wtyczkę smile.gif ) i samochodzik szaleje mi na obrotach gdy tylko wtyczka trochę się poluzuje.

Objeździłem już wszystkie szroty w okolicy i nic nie ma frown.gif . Nawet już w ASO byłem i tez nic , a o sklepach to już nawet nie wspomnę frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie ma na tych stronach nic takiego frown.gif

Wiecie moze czy ta luzna wtyczka moze byc przyczyna pojawiania sie bledu 'zbyt niskie napiecie czujnika przepustnicy' ? Czujnik dwa miesiace temu byl wymieniany. Wczoraj jakos przymocowalem go tymi plastikowymi opaskami , odlaczylem aku bo myslalem ze to cos pomoze ale niestety nie pomoglo.

Mysle ze problem lezy gdzie indziej tylko gdzie confused.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam wie ktoś może jak można sobie poradzić z urwanym zaczepem wtyczki od czujnika położenia

> przepustnicy ??

Witam!

U mnie urwał się kabelek przy samej wtyczce. Na szrocie chcieli za wtyczkę z kawałkiem kabla !!!!! 50 PLN !!!!!. Na alledrogo sprzedają całe zespoły wtrysku i najczęściej są tam wtyczki z uciętymi kablami. Znalazłem takiego sprzedawcę, gdzie na real foto była taka wtyczka z kabelkami. Za 10PLN przysłał mi rzeczoną wtyczkę i dorzucił jeszcze wtyczkę do krokowego.

Pozdrawiam waldi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy bardzo się tym stresujesz ? Ja z takimi wtyczkami (zapinkami) posmarować ol 1/5 średnicy lub mniej uszczelki gómowej i troszkę wyżej wtyczkę sylikonem (żadną kropelka . ani poxipolem) bo nie odkleisz ,a silikon oderwiesz, oczyścisz i możesz przykleić na nowo . Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.