Skocz do zawartości

Nagły zanik mocy


icek

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas jazdy na lpg nastąpilo nagle obnizenie obrotow i zdecydowany spadek mocy.Przełączyłem szybko na Pb i tu takie same objawy,ledwo sie dotoczyłem do domu.euroscan nie pokazuje zadnych błędow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> co prawda nie padło żadne pytanie, ale stawiam na zatkany katalizator

No tak nie było pytania ale oczywiscie chodzi o przyczyne takiej usterki,dodam jeszcze ze katalizator mam wyciety .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Podczas jazdy na lpg nastąpilo nagle obnizenie obrotow i zdecydowany spadek mocy.Przełączyłem

> szybko na Pb i tu takie same objawy,ledwo sie dotoczyłem do domu.euroscan nie pokazuje zadnych

> błędow

Dzieje się tak nadal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzieje się tak nadal?

Tak dalej to samo.Tak mysle ze jezeli euroscan nie pokazał błędu to możliwe że jakieś wskazannie jednego z czujników odbiega znacząco od normy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak dalej to samo.Tak mysle ze jezeli euroscan nie pokazał błędu to możliwe że jakieś wskazannie

> jednego z czujników odbiega znacząco od normy

Weź zobacz ile masz płynu w chłodnicy i sprawdź czy po rozgrzaniu daje ciepłym z nawiewu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Weź zobacz ile masz płynu w chłodnicy i sprawdź czy po rozgrzaniu daje ciepłym z nawiewu.

Płyn ok ciepłe powietrze tez wentylator się włącza ok 90st. wskazanie euroscanu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.