Skocz do zawartości

Konsola środkowa w Peugeot Tepee


ksztap

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie odnośnie konsoli środkowej w Peugeot Tepee - czy ona przewiduje jakiekolwiek podświetlanie? Bo mam całą ciemną i nie wiem czy to wina bezpiecznika, czy tak ma być? W nocy szukam włączników i pokręteł po omacku frown.gif.

Drugi temat, też nocny - czy w tym aucie długie światła włącza się tak jak impuls? Bo tylko jak pociągnę dźwignię do siebie to jest impuls, ale na stałe już nie chce zaskoczyć. Uszkodzona manetka?

Auto służbowe, ale w dosyć długotrwałym użyciu więc wolałbym się nie męczyć z tym za długo smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałeś czy to Partner czy Expert czy Bipper

A próbowałeś włączyć ręcznie światła korzystając z pokrętła? zlosnik.gif

Bo u mnie jak jeżdżę na dziennych, włączanych kluczem to deska też jest ciemna i tak ma być

A co do długich, to właśnie a automacie dziennym jest tylko "blinda" przy pociągnięciu za dźwignię, natomiast przy włączonych mijania ręcznie pokrętłem tal blinda zamieni się w przerzucanie długich na mijania... grinser006.gif

Czytanie instrukcji się kłania .... hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za info smile.gif No cóż, instrukcję mam, nawet czytałem ale za bardzo koncentrowałem się nad tym pod kątem problemu a nie obsługi wink.gif Przejrzę to.

Uzupełniając - Peugeot Partner Tepee, nie wiem czy to jeszcze ma jakieś nazwy, rocznik 2010.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.