Skocz do zawartości

dokumenty jakie kierowca powienien miec ze soba...


Antoine

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie dokumenty kierowca powinien miec ze soba?

1. PJ,

2. DR

3. wypis z licencji

4. tarczki

5. karte

cos jeszcze?

jezdzac na karcie, trzeba miec ze soba ewentualne tarczki na ktorych sie jezdzilo sie w ciagu ostanich 28 dni, jezdzac na tarczkach trzeba miec ze soba karte, ale

CZY TRZEBA MIEC ZE SOBA WYDRUKI ZA KAZDY DZIEN JECHANY NA KARCIE(jest to gdzies w jakiesc ustawie) jadac na tarczce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jakie dokumenty kierowca powinien miec ze soba?

> 1. PJ,

> 2. DR

> 3. wypis z licencji

> 4. tarczki

> 5. karte

> cos jeszcze?

> jezdzac na karcie, trzeba miec ze soba ewentualne tarczki na ktorych sie jezdzilo sie w ciagu

> ostanich 28 dni, jezdzac na tarczkach trzeba miec ze soba karte, ale

> CZY TRZEBA MIEC ZE SOBA WYDRUKI ZA KAZDY DZIEN JECHANY NA KARCIE(jest to gdzies w jakiesc ustawie)

> jadac na tarczce?

Parę dni temu szukałem czegoś o pauzie i znalazłem takie coś, że trzeba mieć przy sobie wydruki z każdego dnia. Nie zwróciłem na to uwagi bo szukałem czego innego. Już szukam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mnie się wydaję, że urlopówki jeszcze I jeszcze zaświadczenie o zatrudnienie to na Polskę, nie, że

> ja to wymyśliłem tylko kontaktowałem z "górą".

> Pozdrawiam z Londynu

odnośnie urlopówek...jak to jest dokładnie?

bo ja dostaję takie na "pałę" od 00 w sobotę do 00 w poniedziałek.

a realnie kończę pracę na przykład w piątek wczesnym popołudniem a zaczynam w poniedziałek wczesnym rankiem.

nie mam więc na te kilka godzin z każdego dnia żadnego papiru... niewiem.gif

zaśw. o zatrudnieniu rzeczywiście wożę ze sobą, ale nie wiedziałem, że to wymagane zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> odnośnie urlopówek...jak to jest dokładnie?

> bo ja dostaję takie na "pałę" od 00 w sobotę do 00 w poniedziałek.

> a realnie kończę pracę na przykład w piątek wczesnym popołudniem a zaczynam w poniedziałek wczesnym

> rankiem.

> nie mam więc na te kilka godzin z każdego dnia żadnego papiru...

> zaśw. o zatrudnieniu rzeczywiście wożę ze sobą, ale nie wiedziałem, że to wymagane

Ja mam urlopówki pisane w miarę realnie, z pośllizgiem powiedzmy do pół godziny. MIałem juz kontrole i w polsce i za granicą i problemu nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja mam urlopówki pisane w miarę realnie, z pośllizgiem powiedzmy do pół godziny. MIałem juz

> kontrole i w polsce i za granicą i problemu nie było

Na kontrolach zagramanicznych (A, UK) to się takimi pierdołami nie zajmowali wink.gif zerkali tylko pobieżnie na to co jest na karcie, ew. tarczkach które akurat były pod ręką i tyle.

Bardziej skupiali się na przeciążeniu hehe.gif

Ale w Polsce nigdy kontroli nie miałem i nie wiem jak to jest...

Obawiam się jednak, że dowiedzenie się na drodze będzie mnie kosztować pięniądze, a to byłoby niefajne hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> IMO, tak, ale moge Ci zrobic skan z biuletynu jednego ze stowarzyszen....

a, czyli jest jakaś instytucja, która twierdzi, że trzeba wozić ze sobą wydruki jak przesiadłeś się na chwilę na analogowe tacho?

olej, to wbrew logice wink.gif

BTW, jak miałem kontrole za granicą, to nie mieli żadnych zastrzeżeń (a miałem mieszanki karta-tarczki. żadnych wydruków).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a, czyli jest jakaś instytucja, która twierdzi, że trzeba wozić ze sobą wydruki jak przesiadłeś się

> na chwilę na analogowe tacho?

> olej, to wbrew logice

> BTW, jak miałem kontrole za granicą, to nie mieli żadnych zastrzeżeń (a miałem mieszanki

> karta-tarczki. żadnych wydruków).

tez mialem kontrole, przyczepil sie tylko do tego ze nie mialem wydruku z przekroczenia o 7min 4,5h jazdy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tez mialem kontrole, przyczepil sie tylko do tego ze nie mialem wydruku z przekroczenia o 7min 4,5h

> jazdy...

0hmmm to dziwne widocznie juz nie mieli sie do czego doczepic bo do 15min. mozesz bezkarnie przekroczyc, zreszta kary w taryfikatorze zaczynaja sie od 15min w gore tongue.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 0hmmm to dziwne widocznie juz nie mieli sie do czego doczepic bo do 15min. mozesz bezkarnie

> przekroczyc, zreszta kary w taryfikatorze zaczynaja sie od 15min w gore

czepili sie ze nie mialem wydruku i opisu na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.