Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Majkel1988

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Majkel1988

  1. Powinny do niego dochodzić kable w żółtej izolacji.
  2. Majkel1988 odpowiedział adamec1 na temat - Waga ciężka
    > Witam. Że ostatnio nie jestem w temacie więc polećcie mi jaka najlepsza jest navi do aut o DMC > 40T?? > Macie swoje typy?? > P.S. Chyba nie powinienem dać tego na Silicon Valley Ja jeździłem na TomTomie i nigdy nie miałem problemu za granicą. Gorzej radziła sobie w Polsce ale to już był najmniejszy problem
  3. Oj ten film juz widziałem ładne parę lat temu... W Anglii nie ma łatwo z parkingami niestety.
  4. Siema. Mamy kogoś w tych dwóch krajach. Wybieram sie w przyszłym tygodniu do Włoch i mam pytanie. Jak wygląda sytuacja z łańcuchami do auta w tych krajach? Są obowiązkowe? Potrzebuje jakieś specjalne, znaczy jakies Tüv'y czy coś w tym rodzaju? Bardzo prosze o jakieś sprawdzone informacje bo wolałbym Euro z mandatu zostawić w jakimś sklepie z %%% Z góry dzięki
  5. > Czy przerwe w ciagu dnia trwającą 10h mozna zaliczyc jako przerwe (karta w tAcho) w 15h dniu pracy > czy koniecznie musi byc juz kolejny dzien pracy z 9h przerwa? A dzień na tacho konczyłeś czy nie? Bo ja jak nie konczylem to liczyłem hako 1 dzień
  6. > no jak ci sie nie chce ruszyc ... zeby fotke zrobic to sie nie dziw ze sie nikomu nie chce virtuala > zrobic Ale czego ty chcesz fotki... Nie mam tego na aucie więc nie widać o co mi chodzi. Widzę, że się nie dogadamy więc można zamknąć temat. Morgan zamykaj to, bo znowu się zdenerwuje
  7. > Wrzuć zdjęcie przykładowego auta to zrobię w wolnej chwili, ostatnio nawał roboty. Problem w tym, że ja tego nie mam na aucie... Fotki by trzeba szukać na necie albo z waszej opinii jak lepiej. Ma ktoś pewnie relingi na szarym aucie
  8. > Siema. Powoli przymierzam się do oddania autka do lakiernika i mam maly problem... Zakupiłem > relingi ale z niebieskimi listwami i nie wiem teraz jak te listwy pomalowac. Zrobić je w kolor > nadwozia czyli srebrne czy zrobić czarne? Autko jeśli ma to znaczenie to BMW E39 srebrne. > Dziękuję z góry za podpowiedzi i sugestie Widzę tutaj jakieś uprzedzenia do BMW niestety. Juz moja druga prośba pozostaje bez jakiejkolwiek odpowiedzi. Tuningujcie dalej Seicenta albo Matizy i bawcie się dobrze. Może niektórym żal, że proszę o pomoc do innego auta niz Fiat ale trudno.... Bawcie sie dobrze.
  9. Siema. Powoli przymierzam się do oddania autka do lakiernika i mam maly problem... Zakupiłem relingi ale z niebieskimi listwami i nie wiem teraz jak te listwy pomalowac. Zrobić je w kolor nadwozia czyli srebrne czy zrobić czarne? Autko jeśli ma to znaczenie to BMW E39 srebrne. Dziękuję z góry za podpowiedzi i sugestie
  10. Siema, wiem, że może delikatnie głupie pytanie ale nie mam pojęcia gdzie wystawić auto, które jest do sprzedania. Oczywiście Allegro i czy jakieś OLX to wiem, ale może są jakieś portale aukcyjne (ogłoszeniowe) dotyczące tylko i wyłącznie "wielkich" aut? Pozdro
  11. Majkel1988 odpowiedział Majkel1988 na temat - Zrób to sam
    Sezon w pełni, a ja dalej nie wiem jakie koła
  12. To i ja się pochwalę, w piątek zdałem egzamin z kwalifikacji wstępnej na D a prawko już od miesiąca zdane. Także pozostaje czekać na komplet dokumentow teraz
  13. > Panowie, mam mały problem, bo podsiąka mi delikatnie woda do bagażnika. Przyczynę znalazłem - przez > dodatkowe warstwy materiału (grubsza podsufitka, skóra i tkanina tapicerska) uszczelka tylnej > klapy nie dolega na tyle dobrze i materiał "pije" wodę. > Seryjnie uszczelki były smarowane jakimś mazidłem, któro po latach się wykrusza. Pomyślałem, żeby > dać nową pastę uszczelniającą pod tą uszczelkę. Polecicie coś lub macie jakieś inne pomysły na > taką pastę? Ja ostatnio co prawda nie w SC robiłem wszystkie wygluszenia w drzwiach masą uszczelniajaco-klejącą marki Boll. Włożyłem do pistoletu jak silikon i jest pięknie i szczelnie
  14. Majkel1988 odpowiedział Majkel1988 na temat - Zrób to sam
    > a może do tych felg seja zapodać??? > jak byś tego chciał to pewno by Ci zrobili Na to wygląda, że trzeba mieć seja żeby jakies VT ktoś zrobił
  15. Majkel1988 odpowiedział Majkel1988 na temat - Zrób to sam
    Proszę o rady, bo wiosna coraz bliżej
  16. Majkel1988 odpowiedział Majkel1988 na temat - Zrób to sam
    > I nikt nic??? może jednak znajdzie się ktoś kto ma odrobinę czasu.... 160 wyświetleń i nikogo nie ruszyło sumienie Zostaje tylko moja wyobraźnia
  17. Majkel1988 odpowiedział Majkel1988 na temat - Zrób to sam
    I nikt nic??? może jednak znajdzie się ktoś kto ma odrobinę czasu....
  18. Siema, jako, że sezon letni coraz bliżej to chciałbym zobaczyć swoje auto w kilku odsłonach W załączniku przesyłam zdjęcie (tak wiem, auto stoi na dwóch różnych kołach). Chciałbym je zobaczyć w takich wersjach: 1. Koła przednie na całe auto 2. Koła przednie na całe auto w kolorze grafitowym 3. Koła tylnie na całe auto 4. Koła tylnie na całe auto w kolorze grafitowym 5. Kolor dowolny przez Was wybrany, może traficie w coś oryginalnego Z góry dzięki za pomoc
  19. Majkel1988 odpowiedział tomata na temat - Waga ciężka
    > Jutro rano zadzwonię do ITD i się dowiem Ale dzwoń do takiego ITD, w którym jest dyżur bo inaczej się nic nie dowiesz
  20. > Potrzebuję zwieść pod Hanover 3.5 tony ładunku. > Może ktoś ma tam trasę i chce dorobić? Szkoda, że teraz doczytałem... Jechałem prawie pusto do Holandii....
  21. > jakto pierwsze? Po 45 minutach Twojej jazdy może siadać drugi kierowca bo już ma pauze gotową Dalszy dyżur to już dyzu tylko
  22. > a czy jazda 1 kierowcy powoduje zaliczenie przerwy drugiemu kierowcy mimo iz tacho wyswietla Podobno pierwsze 45 minut dyżuru zaliczane jest jako pauza.
  23. > Takie coś to nie ;p > Ja trafiłem na firmę przez przypadek. Kierowcy i mechanik bardzo dobrze się o szefie wypowiadali (a > to bardzo ważne bo ja o swoim nie potrafiłbym nic pozytywnego powiedzieć). Firma niewielka, > nawet nie ma jej w spisie na wadze ciężkiej. Autka dwuletnie 460 DXi I-Shift ale niestety z > kabiną Premium ;p Także szukaj, życzę powodzenia! > A P.S. Nigdy nie wezmę żadnego kierowcy na stopa co wraca na weekend do chaty. Jak się godzi na > taką robotę i psuje rynek to niech sobie na ośle wraca... Oj chyba nigdy nie byłeś w takiej sytuacji, że do domu brakło 3-4 godziny, a żeby je dojechać to 45h miniumum do wykręcenia... Ja przez prawie 3 lata pracy wracałem na stopa może z 5 razy i nie zauważyłem żebym psuł rynek.
  24. > Tak To i ja się podepnę pod temat tak z czystej ciekwaości Czy jest znaczenie którą się pierwszą kartę wyciągnie i którą pierwszą włoży? Ja się staram zawsze wyciągać kierowce 1 jako pierwszego i tez pierwszą kartę wczytuję jako pierwszą....
  25. > Ja pierwszy kurs miałem do Barcelony Na wyspy miałem następny > Najlepiej tak na szerokie wody właśnie Zgadzam się z Tobą Teraz krajówka to dla mnie za kare jest.... Wczoraj ładowałem się 5,5 godziny, 4 godziny jechałem i dziś stoje na firmie już 4 godziny i nic się nie dzieje Za granicą to od razu Ci powiedzą "tumoroł" i wszystko jasne

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.