Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Majkel1988

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Majkel1988

  1. > Wydaje mi sie ze chodzi o to, aby podczas pracy ogrzewacza spaliny z tego ogrzewacza nie zostaly > zaciagniete do ukladu wentylacji samochodu. Hmmmm może być, choć wydaje mi się to nie możliwe troszkę bo wydech jest za kabiną skierowany w dół. A z drugiej strony to gdy chodzi to ogrzewanie to ja nie potrafie nic pozmieniać w ustawieniach nawiewów...
  2. > a może Tobie chodzi o cyrkulacje powietrza ?? Hmmmm mam instrukję do auta ale tylko po niemiecku i w rozdziale o Webascie coś mówią o nawiewach i zamykaniu obiegu powietrza, ten przycisk przy klimie. I nie mogę dojść do tego o co im chodzi
  3. > jw temacie... > macie jakieś pomysły??? flok jest na takim jakimś kleju, nie??? trochę udało mi się zdrapać > pazurami ale to ż/rzmudna robota:( zmywacz do paznkokci mojej też nie daję rady, benz. > ekstrakcyjne nie.... > mocny rozpuszczalnik ??? > ciepło wodą i pazurkami??? > mata jakieś doświadczenia??? Hmmmm to zależy czy chcesz mieć deskę później idealną czy np. do ponownego floka tylko w innym kolorze?
  4. Siema koledzy, potrzebuje się dowiedzieć o co chodzi w instrukcji niemieckiej niestety z włączaniem obiegu zamkniętego podczas ogrzewania Webasto. Gdyby ktoś potrafił mi to wyjaśnić lub poratuje polską instrukcją to będę bardzo wdzięczny Pozdrawiam
  5. > a pamiętasz jeszcze jak moja naczepa wygląda? ta Twoja mega to jest bobslej w porównaniu do > mojego antyku Jak mówisz o spotkaniu w Tomasz owie bodajże na Rabenie to cos tam jeszcze kojarzę Ja nawet megą w śniegu na pusto do domu z Ciechanowa dałem radę
  6. > a o co chodzi z tą megą? bo ja nie znaju... Mnie zawsze wmawiają na parkingach, że tym się nie da w zimę jeździć bo nisko masz przód, mały prześwit między ramą a przodem naczepy i z tyłu szerokie laczki Wszyscy mi się zawsze dziwią, że od razu megę dostałem na początek...
  7. > Oj nieprawda. Najczęściej największe firmy zatrudniają bez doświadczenia. Poza tym, jak jeździłeś > ciężarówką to sądzę, że to i tak będzie na plus. Tylko nie wsiadaj w zimie na megę Ja śmigam megą i powiem tam, zeszłą zimę objeździłem bez większej przygody może dlatego, że normalnym nie jeździłem nigdy
  8. > do ogarniecia pewnie tak, bardziej problemem jest to ze wszedzie w ogloszeniach chca doswiadczenie U mnie też wszyscy z doświadczeniem szukali aż w końcu znalazłem miejsce gdzie zacząłem od zera i dziś jazda po Polsce jest dla mnie karą... Dobrze, że od siebie do granicy z Niemcami mam praktycznie cały czas dwupasmówki jakieś
  9. > Witam! > Jak już kupiłem auto nie działało wspomaganie. > Okazało się że wspomaganie nie ma.... > Chciałem kupić kolumne ze wspomaganiem i założyć ale gdzieś wyczytałem że maglownica wersji ze > wspomaganiem pełny skręt osiąga po 1 pełnym obrocie kierownicy a ja mam z 1,5 chyba. > I teraz pytanie czy to prawda? > I czy założenie wspomaganie na obecna maglownice będzie działać czy na samym końcu skrętu będą > jakieś problemy? > Prawdopodobnie komus kiedys sypła się maglownica i jak zobaczyli cene to woleli kupic zwykła a > wspomaganie sprzedac :/ > Jedynie tak to widzę... Z obrotami to prawda, bo mam wspomaganie i jest faktycznie jeden obrót mniej.
  10. Mam takie pytanko, od kiedy jest obowiązek okunturowania naczep taśmą odblaskową? Dokładnie chodzi mi o takie: Gdyby ktoś podrzucił jakimś rozporządzeniem albo jakimś ciekawym arykułem to będe wdzięczny. Dzięki za pomoc i pozdrawiam
  11. > W sobotę będę robił mocowanie do auta i zrobię kolejny test, wtedy się okaże czy wszystko ok. > Wydaje mi się, że jak na tą cenę to obraz jest super. I jak wrażenia? Myślę, że za taką kasę moznaby spróbówać
  12. > bull shit, u mnie nie ma nawet jak nadkoli zamontować, nie mam ich i jest mi z tym dobrze, jedyny > problem to skrzypiące ograniczniki ale da sie przeżyć, z nadkolami tez potrafią skrzypieć no i wieczny syf w drzwiach, idelanie żeby ubrudzić nówki spodnie
  13. > otoz mam Cc 900 i z przodu nie mam nadkoli czy cos grozi silnikowi ? czy osprzętowi ? ogólnie to moim zdaniem zawiasy i ograniczniki dostają trochę brudu wtedy... Widziałem SC bez przednich nadkoli i wydaje mi się to złym pomysłem...
  14. Zamawialem przez telefon... Jutro sie powinno okazac co mi da...
  15. Witam, kupilem nowe zimowki sztuk 4. Jeszcze ich nie odebralem ale mam pewne obawy przed ich odbiorem. Otoz dowiedzialem sie ze sprzedawca zaklada opony kilkuletnie i sprzedaja jako nowe. Powiedzcie mi jal "stare" opony moze mi sprzedac jako nowki? Tylko tegoroczne czy moze jeszcze z zeszlego roku albo noe daj Boze jakies starsze... Dzieki za pomoc
  16. Majkel1988 odpowiedział Majkel1988 na temat - Zrób to sam
    I hop do góry
  17. Majkel1988 odpowiedział Majkel1988 na temat - Zrób to sam
    > efekt ala Maszoński > http://forum.trucksfoto.pl/index.php?action=dlattach;topic=76.0;attach=15903;image Troszkę im brakuje do "mojego" smerfa Ale na radiu już kilka razy wołali mnie: "Volvo Maszoński"
  18. Majkel1988 odpowiedział Majkel1988 na temat - Zrób to sam
    No i znowu muszę zawrócić gitare Jak się raz zacznie to ciągle mało... Padł pomysł pomalowania podszybia w błękit jeszcze oraz owiewki nad szybą na biało, tylko jej górną część... Byłaby szansa to zobaczyć w VT? Pozdro i dzięki
  19. Majkel1988 odpowiedział Majkel1988 na temat - Zrób to sam
    > smerf Przy malowaniu wyglądaliśmy jak smerfy Teraz dostaniemy firmowe maskotki smerfów
  20. Majkel1988 odpowiedział Majkel1988 na temat - Zrób to sam
    Dla wszystkich, którzy pomogli w podjęciu decyzji pokazuję efekt końcowy po dwóch dniach pracy Teraz to tak wygląda...
  21. Majkel1988 odpowiedział Majkel1988 na temat - Zrób to sam
    Podziękować Błękitny jest idealny, identyczny jak na naszym drugim autku.
  22. Majkel1988 odpowiedział Majkel1988 na temat - Zrób to sam
    I hop do góry
  23. Majkel1988 odpowiedział Majkel1988 na temat - Zrób to sam
    Moze ktoś się podejmie VT?
  24. Majkel1988 odpowiedział Majkel1988 na temat - Zrób to sam
    > Że tak wtrącę.. > jedynie opcja nr.2 Ja to potrzebuje boss'owi przedstawic z tym blekitem to chodzi o to, zedrugie auto jest bialo-niebieskie...
  25. Siema, potrzebowałbym wizje mojej małej służbóweczki Chciałbym generalnie zobaczyć ją w czterech odsłonach. 1. Lusterka i zderzak w kolorze białym 2. Lusterka, zderzak oraz wszystko co czarne z przodu w kolorze białym 3. Lusterka i zderzak w kolorze błękitnym 4. Lusterka, zderzak oraz wszystko co czarne z przodu w kolorze błękitnym Fotka w załączniku ponieważ piszę z telefonu Pozdrawiam i z góry dzięki za szybką pomoc

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.