Skocz do zawartości

Rozpoczęcie sezonu - light offroad - śląskie


sbs

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie wyskoczyłem w zeszły weekend, teraz mi sie przypomniało że tu kącik 4x4 jest, 270751858-jezyk.gif

chwile później, kilkanaście kilometrów dalej utopiłem moja Ele, 2h pracy saperką nie przyniosły rezultatu, kilka godzin później zostałem uratowany przez znajomego znajomego z wyciągarką

niestety to najfajniejsze się nie nagrało bo się karta skończyła pad.giffacepalm%5B1%5D.gifhahaha.gif

Może ktoś kursuje gdzieś na lajcie w terenie w okolicach Katowic, może jakiś lokalny turystyczny wypadzik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Panie - a sezon na 4x4 to się kończy?

> W ten weekend m.in. z Tomirkiem byliśmy na topieniu Marzanny. Poniżej krótka relacja z mojego

> obiektywu:

> Topienie Marzanny by Jeepowanie.pl

ano byliśmy smile.gif Było tak fajnie, że aż zderzaki latały yikes.gif

Reszta filmików i zdjęć:

Zdjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> chwile później, kilkanaście kilometrów dalej utopiłem moja Ele, 2h pracy saperką nie przyniosły

> rezultatu, kilka godzin później zostałem uratowany przez znajomego znajomego z wyciągarką

Samemu w teren? Odważny jesteś zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> oj tam - w taki teren to można samemu. na filmach jakiejś masakry nie widać.

zgadza się, ale wracając zachciało mi sie przejechać przejechać przez podmoknięte pola no i zonk 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Samemu w teren? Odważny jesteś

tam gdzie kręciłem filmiki są niektóre podjazdy ostrzejsze, ale generalnie jest sucho,

utopiłem się na podmokniętym polu w drodze powrotnej, byłem już blisko domu to mnie poniosła fantazja yikes.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Panie - a sezon na 4x4 to się kończy?

Nie, ale rok kalendarzowy tak 270751858-jezyk.gif, zimą w górach, ale na desce pomykam. Ja jeżdżę turystycznie, mam seryjny samochód bo osłon czy ATków nie zaliczam do przeróbek, wiec dla mnie, a bardziej auta to rozpoczęcie sezonu ikonka_photo2.gif

A I FAJNA RELACJA 11 cool.gifpalacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A to Ty łake ryłeś... chamstwo w dżipach

no tak - teraz wszystko na mnie zlosnik.gif

chętni jadą jutro naprawiać łączkę - 10.00 pod kościołem

potem heja w teren

ja jadę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż - nie znasz całej sytuacji która miała tutaj miejsce więc twoje zdanie jest hmmmm.... niepotrzebne?

Coś zrobiliśmy i nie unikamy konsekwencji. Załatwimy sprawę tak że żaden "smród" po nas nie zostanie - a cała sprawa wyszła zupełnie niechcący. Kontakt z właścicielem terenu mamy i wiemy co zrobić żeby było dobrze.

Ale zapomniałem że na AK są sami jeżdżący zgodnie z przepisami itd... zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> cóż - nie znasz całej sytuacji która miała tutaj miejsce więc twoje zdanie jest hmmmm....

> niepotrzebne?

> Coś zrobiliśmy i nie unikamy konsekwencji. Załatwimy sprawę tak że żaden "smród" po nas nie

> zostanie - a cała sprawa wyszła zupełnie niechcący. Kontakt z właścicielem terenu mamy i wiemy

> co zrobić żeby było dobrze.

> Ale zapomniałem że na AK są sami jeżdżący zgodnie z przepisami itd...

Mi się wydaje, że potrzebne, ofrołderuf w terenufkach przybywa też i na forum, więc niech czytają, a nie zrobią kibel, spierdzielą i opinia idzie na wszystkich, też zrzeszonych, których najłatwiej znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mi się wydaje, że potrzebne, ofrołderuf w terenufkach przybywa też i na forum, więc niech czytają,

> a nie zrobią kibel, spierdzielą i opinia idzie na wszystkich, też zrzeszonych, których

> najłatwiej znaleźć.

W sytuacji o której piszemy doszło do nieporozumienia, które organizator wyjaśnia z właścicielem gruntu a uczestnicy zobowiązali się do zadośćuczynienia.

Sprawa nie jest do końca jasna a chłopaki stanęli na wysokości zadania skrzykując się na jutro na akcje "naprawczą".

Niefart i wypadek przy pracy a nie celowe działanie.

Nie było tam upraw a zwykłe nieużytki, tereny zalewowe, będące jednak czyjąś własnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W sytuacji o której piszemy doszło do nieporozumienia, które organizator wyjaśnia z właścicielem

> gruntu a uczestnicy zobowiązali się do zadośćuczynienia.

> Sprawa nie jest do końca jasna a chłopaki stanęli na wysokości zadania skrzykując się na jutro na

> akcje "naprawczą".

> Niefart i wypadek przy pracy a nie celowe działanie.

> Nie było tam upraw a zwykłe nieużytki, tereny zalewowe, będące jednak czyjąś własnością.

Dokładnie tak jak piszesz - nikt od niczego nie ucieka bo tamta gmina dość przychylnie na nas patrzy i nie chcemy "siary".

Będzie naprawione, zasiana trawa i "przelew" dla właściciela - tak jest z nim dogadane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dokładnie tak jak piszesz - nikt od niczego nie ucieka bo tamta gmina dość przychylnie na nas

> patrzy i nie chcemy "siary".

> Będzie naprawione, zasiana trawa i "przelew" dla właściciela - tak jest z nim dogadane.

20.GIFwaytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tam gdzie kręciłem filmiki są niektóre podjazdy ostrzejsze, ale generalnie jest sucho,

> utopiłem się na podmokniętym polu w drodze powrotnej, byłem już blisko domu to mnie poniosła

> fantazja

co masz na mysli pisząc utopiłem ? woda pod dach czy jak ?

z opisu wynika ze się wkleiłeś smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no dobra bardziej to była wklejka, a utopiłem bo pewnie słowo ciapleta coś ci mówi , generalnie

> z jednej strony grunt, był na wysokości okien

w moim off road'zie utopiłem znaczy woda w silniku!

reszta jest do przyjęcia i jest akceptowalna smile.gif) a wręcz pożądana smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no dobra bardziej to była wklejka, a utopiłem bo pewnie słowo ciapleta coś ci mówi , generalnie

> z jednej strony grunt, był na wysokości okien

pewnie nie pierwszy i nie ostatni raz. zlosnik.gif Straty są nieuniknione

Mój Sylwuś po weekendowych zabawach jest już w warsztacie. Będzie miał naprawianą kierownicę (poluzowała się i zaczęła latać przód-tył), dodatkowo chcę go troszkę podnieść, hamulce też już zaczynają szwankować, przy okazji rudą z okolic przedniej i tylnej szyby chcę pogonić...

Jak nic ze dwa tygodnie bez autka będę. crazy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po "imprezie" tylko lekkie stuki na kierownicy się pojawiły i muszę zdjąć felgi i zeskrobać błoto bo tak się kufa przykleiło ze przy 100 kierownice chce wyrwać, a karcher nie daje rady zmyć z zewnątrz.

> pewnie nie pierwszy i nie ostatni raz. Straty są nieuniknione

> Mój Sylwuś po weekendowych zabawach jest już w warsztacie. Będzie miał naprawianą kierownicę

> (poluzowała się i zaczęła latać przód-tył), dodatkowo chcę go troszkę podnieść, hamulce też

> już zaczynają szwankować, przy okazji rudą z okolic przedniej i tylnej szyby chcę pogonić...

> Jak nic ze dwa tygodnie bez autka będę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nice nice, waytogo.gif

no ja puki co mojego tak nie przeprawiam, dopiero jak stanie się 2 autem

> w moim off road'zie utopiłem znaczy woda w silniku!

> reszta jest do przyjęcia i jest akceptowalna ) a wręcz pożądana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz w naszych okolicach kilka dobrych miejscówek "hasiok" koło Czeladzi, Hołda w Świętochłowicach, Tereny przy pogori IV to tak z bardziej znanych wink.gif ja w zeszłym roku jeszcze jeździłem ale ze względu na brak $$ musiałem sie na jakiś czas pożegnać z OR frown.gif

Tu masz kilka fotek i filmik z naszych wypadów

228775_182351865149415_100001238090301_503802_3868936_n.jpg

228699_182352228482712_100001238090301_503805_10250_n.jpg

Tu Buków

222635_183308055053796_100001238090301_511207_2639356_n.jpg

226778_183310271720241_100001238090301_511221_724715_n.jpg

i film z Pogorii IV

i wyławianie parcha

http://w81.wrzuta.pl/film/1cC6uQthWRn/kopia_sam_1597

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na Świonach ja skręciłem te 2 filmiki, ale reszty lokalizacji nie znam, a te fotki skąd są ?

> masz w naszych okolicach kilka dobrych miejscówek "hasiok" koło Czeladzi, Hołda w Świętochłowicach,

> Tereny przy pogori IV to tak z bardziej znanych ja w zeszłym roku jeszcze jeździłem ale ze

> względu na brak $$ musiałem sie na jakiś czas pożegnać z OR

> Tu masz kilka fotek i filmik z naszych wypadów

> Tu Buków

> i film z Pogorii IV

> i wyławianie parcha

> http://w81.wrzuta.pl/film/1cC6uQthWRn/kopia_sam_1597

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> masz w naszych okolicach kilka dobrych miejscówek "hasiok" koło Czeladzi, Hołda w Świętochłowicach,

> Tereny przy pogori IV to tak z bardziej znanych ja w zeszłym roku jeszcze jeździłem ale ze

> względu na brak $$ musiałem sie na jakiś czas pożegnać z OR

> Tu masz kilka fotek i filmik z naszych wypadów

> Tu Buków

> i film z Pogorii IV

> i wyławianie parcha

> http://w81.wrzuta.pl/film/1cC6uQthWRn/kopia_sam_1597

możesz na pw podesłać dokładne lokalizacje?

co wakacje jestem z suza na działce pod Żarkami. więc chętnie z synem sie wybioreee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> możesz na pw podesłać dokładne lokalizacje?

> co wakacje jestem z suza na działce pod Żarkami. więc chętnie z synem sie wybioreee

Pogoria IV/ Kuźnica Warężyńska Dojazd z trasy E75 bądź Dąbrowy Górniczej od strony osiedla Łęknice/ Piekło (Filmik)

50.37674°N, 19.22576°E

MAPA

To okolica Jedno z lepszych miejsc wink.gif

Dalej ale tez sporo atrakcji nawet w klasie EXTREME

Buków Rogów jak coś mogę dać namiar na kolesia który chętnie oprowadzi wink.gif Dwa dolne zdjęcia

49.98960°N, 18.34964°E

Rogów

Do miejscówki z dwóch górnych zdjęć nie wytłumaczę jak trafić ale jak będziesz w okolicy to się zbierze ekipę i można pojeździć wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.