Skocz do zawartości

Co to jest??


Rekomendowane odpowiedzi

> Spotkał się ktoś z takim licznikiem ręcznym i temperaturką?

> To było w jakiś autkach kiedyś bo znalazłem w garażu

Ustawiałeś aktualny przebieg auta na tym ustroistwie, tankowałeś i jak paliwo się kończyło, to mogłeś policzyć ile km udało się zrobić wink.gif. Ktoś wyżej już napisał - można było robić notatki w notesie, ale to był swego rodzaju bajer. Podobnie jak ten obok - termometr. Ja w maluchu miałem jeszcze z tej serii jonizator powietrza blush.gif. Czy coś dawał - nie wiem do dziś zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ustawiałeś aktualny przebieg auta na tym ustroistwie, tankowałeś i jak paliwo się kończyło, to

> mogłeś policzyć ile km udało się zrobić . Ktoś wyżej już napisał - można było robić notatki w

> notesie, ale to był swego rodzaju bajer. Podobnie jak ten obok - termometr. Ja w maluchu

> miałem jeszcze z tej serii jonizator powietrza . Czy coś dawał - nie wiem do dziś

Heh dobre zlosnik.gif Dzięki za informację. Może postawie sobie na półce i temperaturę mi będzie wskazywać hehe.gif

Tylko dlaczego to na magnes mocowane? jakąś blaszkę się przykręcało?? niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Heh dobre Dzięki za informację. Może postawie sobie na półce i temperaturę mi będzie wskazywać

> Tylko dlaczego to na magnes mocowane? jakąś blaszkę się przykręcało??

widziałeś kiedyś deskę rozdzielczą w syrenie albo pierwszych 125p? zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.