Skocz do zawartości

Witamy


karax

Rekomendowane odpowiedzi

Cieszę się, że powstał ten kącik, bo sam jeżdżę koreańskim wynalazkiem marki Kia zlosnik.gif Ale szczerze powiedziawszy, to nie wróżę mu zbytniej popularności frown.gif Już na Skośnookich ruch był mizerny, a zawężenie do H&K&mp... sam nie wiem hmm.gif Z moich obserwacji wynika, że aktywnych użytkowników tych marek na AK jest naprawdę niewielu frown.gif Ale jak to mówią, pożyjemy - zobaczymy... zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Cieszę się, że powstał ten kącik, bo sam jeżdżę koreańskim wynalazkiem marki Kia Ale szczerze

> powiedziawszy, to nie wróżę mu zbytniej popularności Już na Skośnookich ruch był mizerny, a

> zawężenie do H&K&mp... sam nie wiem Z moich obserwacji wynika, że aktywnych

> użytkowników tych marek na AK jest naprawdę niewielu Ale jak to mówią, pożyjemy -

> zobaczymy...

Mój Ceed ma oczy proste - świecą idealnie tam, gdzie trzeba. cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Cieszę się, że powstał ten kącik, bo sam jeżdżę koreańskim wynalazkiem marki Kia Ale szczerze

> powiedziawszy, to nie wróżę mu zbytniej popularności Już na Skośnookich ruch był mizerny, a

> zawężenie do H&K&mp... sam nie wiem Z moich obserwacji wynika, że aktywnych

> użytkowników tych marek na AK jest naprawdę niewielu Ale jak to mówią, pożyjemy -

> zobaczymy...

spokojnie, jak będzie mały ruch to będę tu wpadał i opisywał co nowego się urwało, albo rozpadło w I30 mojego taty ok.gif

A na poważnie: trochę userów Hyundai/Kia jest, więc może kącik się rozrusza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy wink.gif Prawda jest taka, że forum Hyundaia / KIA praktycznie nie ma - te, które działają mają tak mały "obrót" i są tak dziwnie moderowane, że właściwie strach się tam odezwać, bo wszystko i zawsze jest źle - a to się zacytowało kogoś, a to się kogoś nie zacytowało, a to się komuś odpowiedziało a nie wolno, bo już się w wątku pisało a na koniec forum znika, bo się admin obraził na cały świat hahaha.gif

Może uda się ściągnąć na AK nowych użytkowników zainteresowanych tematyką tych marek ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zobaczymy Prawda jest taka, że forum Hyundaia / KIA praktycznie nie ma - te, które działają mają

> tak mały "obrót" i są tak dziwnie moderowane, że właściwie strach się tam odezwać

Coś w tym jest hmm.gif Sam trochę pisuję na forum mojaceed.pl i ruch taki sobie frown.gif A moderacja tego forum faktycznie poniżej krytyki sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Coś w tym jest Sam trochę pisuję na forum mojaceed.pl i ruch taki sobie A moderacja tego forum

> faktycznie poniżej krytyki

Nie onanizujesz sie nad znaczkiem wiec lipa. Ja jak pytam np o to, ze mi turbo gwizdze dostaje odpowiedz. A mnie nie. Jestem bardzo zadowolony z samochodu. Pozdrawiam pad.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zobaczymy Prawda jest taka, że forum Hyundaia / KIA praktycznie nie ma - te, które działają mają

> tak mały "obrót" i są tak dziwnie moderowane, że właściwie strach się tam odezwać, bo wszystko

> i zawsze jest źle - a to się zacytowało kogoś, a to się kogoś nie zacytowało, a to się komuś

> odpowiedziało a nie wolno, bo już się w wątku pisało a na koniec forum znika, bo się admin

> obraził na cały świat

> Może uda się ściągnąć na AK nowych użytkowników zainteresowanych tematyką tych marek

tak właśnie jest ok.gifok.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

A może przekonać innych do zmiany stanu posiadania zlosnik.gif

Mnie nurtuje dylemat i30 czy Ceed - tylko z GDI... choć jak słyszę o Turbo w przyszłym roku to mam ochotę poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A może przekonać innych do zmiany stanu posiadania

> Mnie nurtuje dylemat i30 czy Ceed - tylko z GDI... choć jak słyszę o Turbo w przyszłym roku to mam

> ochotę poczekać.

Ale wez pod uwage, ze to tylko 1.2 ciekawe jak przy wyzszych predkosciach tak od 120km/h bedzie jechac.

I powiem to jako uzytkownik ceeda jak chcesz kupic GDI to kup sobie astre IV demo z salonu za cene nowego ceeda. Nalepiej 1.4T 140KM. Silnik w ceedzie dupy nie urywa a jak chcesz jechac to krecisz a jak krecisz to ponad 10l w miescie.

A jak nie to czekaj na turbo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I powiem to jako uzytkownik ceeda jak chcesz kupic GDI to kup sobie astre IV demo z salonu za cene

> nowego ceeda. Nalepiej 1.4T 140KM.

Jeździłem Vauxhallem w Anglii, i wspomaganie w Oplu doprowadza mnie do szewskiej pasji.

> Silnik w ceedzie dupy nie urywa a jak chcesz jechac to

> krecisz a jak krecisz to ponad 10l w miescie.

No nie urywa, ale i tak lepiej niż 1.6 120 KM w i30.

> A jak nie to czekaj na turbo.

Kusi, kusi. Tylko druga połówka mi łeb upie... z korzeniem, jak powiem, że chcę czekać z zakupem auta. Pytanie czy 1.6T będzie w pierwszej połowie 2013 czy w drugiej. Czekając dozbierałbym różnicę w cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No nie urywa, ale i tak lepiej niż 1.6 120 KM w i30.

W hyundaju tez jest GDI.

> auta. Pytanie czy 1.6T będzie w pierwszej połowie 2013 czy w drugiej. Czekając dozbierałbym

> różnicę w cenie.

Obstawiam, ze 1.6T bedzie tylko w pro ceed i za szybko to nie wstawia tam tego silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W hyundaju tez jest GDI.

No, czeka się ponad 4 miechy na zamówiony samochód. Nikt w Polsce nie ma na jazdach testowych, a Ceed'a od ręki. Dziwna polityka, zwłaszcza, że to Hyundai miałbyć bardziej luksusowy.

> Obstawiam, ze 1.6T bedzie tylko w pro ceed i za szybko to nie wstawia tam tego silnika.

Nie będzie pro-ceed'a w 2013 roku. Ma być ceed w wersji sportowej (trzy drzwi) i jakiś wariant czterodrzwiowy z tym silnikiem. Tyle wyszabrowałem z plotek i notatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No, czeka się ponad 4 miechy na zamówiony samochód. Nikt w Polsce nie ma na jazdach testowych, a

> Ceed'a od ręki. Dziwna polityka, zwłaszcza, że to Hyundai miałbyć bardziej luksusowy.

Przejedz sie velosterem ten sam silnik.

> Nie będzie pro-ceed'a w 2013 roku. Ma być ceed w wersji sportowej (trzy drzwi) i jakiś wariant

> czterodrzwiowy z tym silnikiem. Tyle wyszabrowałem z plotek i notatek.

3D to wlasnie proceed i bedzie w styczniu 2013. 1.6T siedzi chyba juz w Sportage w USA jest spore zapotrzebowanie na ten motor wiec za szybko go tu nie wprowadza. Ja bym troche poczekal bo z tym 1.6GDI szalu nie ma. Ale przygotuj sie na szok cenowy. IMO cena bedzie podobna do Golfa GTI.

Edit a Focus 1.6T? zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przejedz sie velosterem ten sam silnik.

> 3D to wlasnie proceed i bedzie w styczniu 2013. 1.6T siedzi chyba juz w Sportage w USA jest spore

> zapotrzebowanie na ten motor wiec za szybko go tu nie wprowadza. Ja bym troche poczekal bo z

> tym 1.6GDI szalu nie ma. Ale przygotuj sie na szok cenowy. IMO cena bedzie podobna do Golfa

> GTI.

No właśnie tego się najbardziej obawiam. Nazwy "proceed" ma już nie być.

> Edit a Focus 1.6T?

Przy wsiadaniu i wysiadaniu z Focusa obijam sobie kolana i nijak nie umiem ustawić fotela i kierownicy, żeby się to nie działo. Nie jestem specjalnie długi, jeżdżę z fotelem dość blisko kierownicy jak na moje 180 cm, z lekkim pochyleniem oparcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No właśnie tego się najbardziej obawiam. Nazwy "proceed" ma już nie być.

Taniosc KIA juz sie skonczyla. Dlatego tez i moje zainteresowanei ich nowymi modelami grinser006.gif Niestety value for money maja na poziomie chevroleta a cenia sie jak za Opla grinser006.gif

> Przy wsiadaniu i wysiadaniu z Focusa obijam sobie kolana i nijak nie umiem ustawić fotela i

> kierownicy, żeby się to nie działo. Nie jestem specjalnie długi, jeżdżę z fotelem dość blisko

> kierownicy jak na moje 180 cm, z lekkim pochyleniem oparcia.

No coz to rozejrzyj sie za Optima ale z USA. Wyrobisz sie w cenie nowego ceeda. Gazik i lecisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Taniosc KIA juz sie skonczyla. Dlatego tez i moje zainteresowanei ich nowymi modelami Niestety

> value for money maja na poziomie chevroleta a cenia sie jak za Opla

Czy ja wiem - patrzę na cenniki i opcje, jakoś ten Opel drogo wychodzi. Do tego promień skrętu ma 10,5 m - dla mnie za słabo, bo będę na pięć razy parkował. Z tym promieniem to stoi obok Civic'a. Do salonu się chyba przejdę - ciekawe, czy jak w Fordzie pozwolą mi zaparkować na miejscu postojowym.

> No coz to rozejrzyj sie za Optima ale z USA. Wyrobisz sie w cenie nowego ceeda. Gazik i lecisz.

Taka zabawa to nie dla mnie, za dużo pierniczenia i papierkologii, a jak zrobię przez kogoś to i tak ze mnie zedrze. Do tego Optima za duża nie wjedzie mi na miejsce postojowe. A na razie domu nie kupuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.