Skocz do zawartości

Schemat centralnego zamka


shebo

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wie ktoś może za co odpowiadają poszczególne piny w siłowniku centralnego zamka?

Najlepiej jakby ktoś mi napisał do którego pinu podłączyć kable takie jakie są w uniwersalnych zamkach bo mam uniwersalny sterownik i ori siłowniki... (zasilanie: zielony i niebieski, sterowanie siłownikami slave: biały, brązowy, masa: czarny)

Na foto lewy siłownik z seja i pasująca p&p wtyczka z Punto 2

20120413-081603.jpg

Udostępnione na centoslask.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie wie ktoś może za co odpowiadają poszczególne piny w siłowniku centralnego zamka?

> Najlepiej jakby ktoś mi napisał do którego pinu podłączyć kable takie jakie są w uniwersalnych

> zamkach bo mam uniwersalny sterownik i ori siłowniki... (zasilanie: zielony i niebieski,

> sterowanie siłownikami slave: biały, brązowy, masa: czarny)

> Na foto lewy siłownik z seja i pasująca p&p wtyczka z Punto 2

> Udostępnione na centoslask.pl

podłącz biały i brązowy z centralki do niebieskiego i białego w siłowniku smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> podłącz biały i brązowy z centralki do niebieskiego i białego w siłowniku

A co z trzema pozostałymi? Pomijam fakt ze wszystkie kable są dwukolorowe 270751858-jezyk.gif

Btw znalazlem schemat cz w książce WKŁ 'Fiat Seicento' o ile kolory kabli w Punto sa takie same to juz sobie poradzę smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg foto:

od prawej 2 grubsze to prądowe czyli zielony i niebieski ze sterownika,pozostałe to sterowanie masami na dwoch roznych bodajrze te co napisałem wczesniej,2 ostatnie to stała masa i chyba jeden kabelek podający mase lub nie w zaleznosci od tego czy jest zamknięty czy otwarty ale juz nie pamiętam dokładnie

ale nie interesują Cie te 2 ostatnie chyba ze chcesz by zamek centralny działał tez z kluczyka

kolejnosc cienkich 4 nie mowie ze na bank jest taka

powiedz co do tego podłączasz dokładnie,alarm,sterownik zamka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączam siłowniki pod sterownik zamka który jest podłączony do alarmu (żeby zamykać i otwierać auto pilotem alarmu).

W siłownikach z SC jest tylko 5 pinów, nie ma pierwszego od lewej. Ten pin i dwa dodatkowe z drugiej strony siłownika (nie mam pojęcia do czego) są w siłownikach z P2.

Podłącze tak jak piszesz, do dwóch grubych zasilanie czyli zielony i niebieski, a 3 pozostałe to i tak są masy więc metodą prób i błędów da się to podłączyć niczego nie uszkadzając. 3 cienkie muszą być podłączone do sterownika zamka bo bez nich sterownik nie otwiera prawych drzwi.

W każdym razie dzięki za pomoc 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.