Skocz do zawartości

FSO 1500 Wymiana zamkow w masce i bagazniku. How to?


Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem grinser006.gif Chce zmienic zamek bagaznika i maski. Linki i zamki kupione. Ale mam pytanie a co jak to zle zloze i nie bede mogl otworzyc maski? Tyl pol biedy bo glowe z kabiny wsadze. Jakie metody polecacie zeby to dobrze wyregulowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam problem Chce zmienic zamek bagaznika i maski. Linki i zamki kupione. Ale mam pytanie a co jak

> to zle zloze i nie bede mogl otworzyc maski? Tyl pol biedy bo glowe z kabiny wsadze. Jakie

> metody polecacie zeby to dobrze wyregulowac?

W DF podchodzisz do słupka A od strony kierowcy, paluchami/drewienkiem/srubokrętem podważasz róg maski, łapiesz dłonią i pociągasz w kierunku przodu samochodu. Otwarte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W DF podchodzisz do słupka A od strony kierowcy, paluchami/drewienkiem/srubokrętem podważasz róg

> maski, łapiesz dłonią i pociągasz w kierunku przodu samochodu. Otwarte.

To teraz tez tak moge otworzyc zlosnik.gif Ale jak zmienie to bedzie trzeba uzyc wiekszej sily. Teraz nic a nic ten zamek nie trzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.