Skocz do zawartości

Skomentujcie to auto


Rekomendowane odpowiedzi

> wiec nie wszystko zloto co sie swieci

> jak chcesz moge dac Ci namiar na goscia, ktory miewa cromy z wloch (sam bralem) bez skory ale 26

> tys za 2009 do plat, odbior srodek polski:)

> troche rysek, ale widze co jest

> pisz na priv

Pewnie to te same auta -źródło... z tego co pamiętam to szły z Włoch poprzez Niemcy do Polski - przez Szczecin ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W schematach jakimi ja dysponuje sa tylko tylne...

> Ale nie ma sensu za wiele czytać tylko na własne oczy ocenić co jest a czego nie ma.... tak

> naprawde może się okazać, ze ten silnik ma 120 koników co już nie raz widziałem w opisach

> Cromek na Alledeogo i Mototto

Dosc czesto tak jest jak sprowadzone Cromki sa z Belgii, Francji, bo podatki.Ale powiem ze widzialem juz sporo Cro,m i zadna z przodu nie miala czujnikow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pewnie to te same auta -źródło... z tego co pamiętam to szły z Włoch poprzez Niemcy do Polski -

> przez Szczecin ...

Ja chcialem jechac ogladac do Szczecina Crome, bo miala ladny wypas na fotkach tez calkiem ladnie wygladala, ale jak mialem wydac kase na paliwo i stracony czas, bo okazal by sie trupem, to odpuscilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mi się udało kupić za 350zł , blututka nie ma, ale jest wbudowany telefon.

Byle telefon ma obecnie 10 x większe możliwości od tej Navi.... ale mam ją i sobie chwalę zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mi się udało kupić za 350zł , blututka nie ma, ale jest wbudowany telefon.

Dam 400:)

A ten wbudowany telefon to jak toto dziala, trza karte sim wsadzic czy jak?

Ma to wejscie USB?

A podlaczenie Plug&Play i smiga az milo?

A antena do NAVI jakbys chcial skorzystac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Byle telefon ma obecnie 10 x większe możliwości od tej Navi.... ale mam ją i sobie chwalę

No tak, masz 100% rację, ale w aucie telefon wg mnie powinien sobie leżeć w kieszeni, najlepiej wyłączony. Też sobie chwalę to starocie, szczególnie cenę map wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dam 400:)

Już jedną sprzedałem wink.gif

> A ten wbudowany telefon to jak toto dziala, trza karte sim wsadzic czy jak?

Tak wkładasz kartę sim, działa bdb.

> Ma to wejscie USB?

nie

> A podlaczenie Plug&Play i smiga az milo?

Prawie tak

> A antena do NAVI jakbys chcial skorzystac?

Trzeba dokupić, tak jak antenę GSM i mikrofon, ale to groszowa sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Już jedną sprzedałem

> Tak wkładasz kartę sim, działa bdb.

> nie

> Prawie tak

> Trzeba dokupić, tak jak antenę GSM i mikrofon, ale to groszowa sprawa.

Czyli jeśli komuś nie zależy na dużej nawigacji to lepiej mieć B&M gdzie jest USB i można normalnie używać swojego telefonu z BT.

Pozdrawiam BAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czyli jeśli komuś nie zależy na dużej nawigacji to lepiej mieć B&M gdzie jest USB i można

> normalnie używać swojego telefonu z BT.

> Pozdrawiam BAS

Jak masz B&M to pewnie tak, ja nie mam tego ustrojstwa.

Miałem kiedyś taki mały zestaw głośnomówiący z BT i strasznie wkurzało mnie włączanie i wyłączanie BT w telefonie, a musiałem to robić bo z włączonym BT szybko mi żarło baterię , ale to może kwestia modelu komórki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak masz B&M to pewnie tak, ja nie mam tego ustrojstwa.

> Miałem kiedyś taki mały zestaw głośnomówiący z BT i strasznie wkurzało mnie włączanie i wyłączanie

> BT w telefonie, a musiałem to robić bo z włączonym BT szybko mi żarło baterię , ale to może

> kwestia modelu komórki.

Wiadomo, że żre prąd w komórce, ale wsiadam do samochodu, przekręcam kluczyk w stacyjce i telefon jest automatycznie zapięty, gdybym miał to za każdym razem rozbić ręcznie to chyba bym się wściekł.

Najfajniejsze jest to, że komórkę mam w kieszeni w marynarce i nie muszę się do niej dokopywać.

Pozdrawiam BAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pewnie to te same auta -źródło... z tego co pamiętam to szły z Włoch poprzez Niemcy do Polski -

> przez Szczecin ...

Moja byla z rzymu jakos, faktura z Frankfurt am Main, a Auto w gnieznie bylo i nie jechalo przez szczecin.

Cala LORA 8 aut jechala z wloch. W nocy zjechala rano kupilem smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Najfajniejsze jest to, że komórkę mam w kieszeni w marynarce i nie muszę się do niej dokopywać.

Zgadzam się z Tobą, ale jak się nie ma B&M to trzeba sobie radzić jakoś inaczej. Ja po prostu wyłączam telefon, szczególnie jadąc w trasę, w navi mam drugą kartę i tyle.

Najlepiej oczywiście mieć InstantNav i B&M, ale to już zupełnie inna opowieść... wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zgadzam się z Tobą, ale jak się nie ma B&M to trzeba sobie radzić jakoś inaczej. Ja po prostu

> wyłączam telefon, szczególnie jadąc w trasę, w navi mam drugą kartę i tyle.

> Najlepiej oczywiście mieć InstantNav i B&M, ale to już zupełnie inna opowieść...

Próbuję dać do zrozumienia autorowi wątku, żeby skreślił z listy wymagań dużą navi na rzecz B&M. smile.gif

Pozdrawiam BAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Oczywiście popieram, B&M to lepszy wybór ,

> ale duża navi to większy szpan

Mariusz i tak zamierza używać zewnętrznej navi, skoro duża navi nie ma BT to lepszym rozwiązaniem dla niego będzie B&M, ewentualnie tak jak u mnie B&M z małą navi, do której posiadam gdzieś na dysku mapę, ale w życiu nie chciało mi się jej odpalać bo używam Navidronki z Automapą.

Pozdrawiam BAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wsiadam do samochodu, przekręcam kluczyk w stacyjce i telefon

> jest automatycznie zapięty, gdybym miał to za każdym razem rozbić ręcznie to chyba bym się

> wściekł.

> Najfajniejsze jest to, że komórkę mam w kieszeni w marynarce i nie muszę się do niej dokopywać.

> Pozdrawiam BAS

Przez chwilę też się zastanawiałem nad navi, ale tylko przez moment. Tak jak kolega Bas pisze wsiadam do samochodu, przekręcam kluczyk i telefon automatycznie się loguje do B&M i nie muszę o tym nawet myśleć a telefon w kieszeni. Przez to jak przesiadam się do Pandy żony to się zapominam i zdziwienie jak fon dzwoni i się automatycznie nie odbiera wink.gif. Tylko mam pytanie gdzie ustawić głośność, bo za każdym razem muszę ściszać, już próbowałem różnych opcji ale jakoś nie zapamiętuje ustawionej głośności połączenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tylko mam

> pytanie gdzie ustawić głośność, bo za każdym razem muszę ściszać, już próbowałem różnych opcji

> ale jakoś nie zapamiętuje ustawionej głośności połączenia.

Wciskasz lub przytrzymujesz(nie pamiętam, znalazłem tą opcję przypadkiem) przycisk AUDIO, wybierasz EXTERNAL Audio i ustawiasz.

Pozdrawiam BAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem przedni zderzak był naprawiany (klejony i szpachlowany) i jest źle spasowany, szczególnie widać to przy lewej lampie na zbliżeniu, dodatkowo polecieli po całości i zaszpachlowali zaślepkę do wkręcania ucha holowniczego. Zobacz na tylne prawe drzwi, coś zbyt słabo spasowane szczególnie widać to na górze, gdzie chromy nie tworzą linii z oknem bagażnika. Wersja ciekawa, jeżeli nie miała poważnej przygody to warta zastanowienia, tylko musisz być pewien jak mocno była uszkodzona. Weź fachowca bo sam czujnik lakieru nie zawsze wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź fachowca bo sam czujnik lakieru nie zawsze

> wystarczy.

Dokladnie, moj poczciwy LANOwoz nie mialmalowanego dachy i jednych tylnych drzwi smile.gif Reszta malowana , raz to, raz tamto

Lepiej kupic uszkodzony niz robiony wiadomo.

W sumie w mojej Cromie dla komfortu powinienem pmalowac caly prawy bok, od zderzaka do zderzaka, ale wtedy ktos powie, ale po dzwonie, a ona ma tylko ryski wieksze lub mniejsze:)

Wiec tak jezdze.

Powodzenia w zakupie, naprawde kawal wygodnego auta za rozsadne pieniadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przez chwilę też się zastanawiałem nad navi, ale tylko przez moment. Tak jak kolega Bas pisze

> wsiadam do samochodu, przekręcam kluczyk i telefon automatycznie się loguje do B&M i nie

> muszę o tym nawet myśleć a telefon w kieszeni.

A ja mam navi.... wsiadam do auta przekręcam kluczyk i automatycznie mi się zestaw głośnomówiący aktywuje i łaczy z telefonem... sam odbiera w głośnikach auta zlosnik.gif A B&M mam leży mi w piwnicy zlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Moja byla z rzymu jakos, faktura z Frankfurt am Main, a Auto w gnieznie bylo i nie jechalo przez

> szczecin.

> Cala LORA 8 aut jechala z wloch. W nocy zjechala rano kupilem

Czyli to samo źródło... tyle tylko że pośrednik inny wink.gif

Faktycznie lepiej kupić nie naprawiany i wiedzieć co sie ma...

Ci goście z ogłoszenia to ci których ja widziałem i u których kupił auto kolega " matal "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A ja mam navi.... wsiadam do auta przekręcam kluczyk i automatycznie mi się zestaw głośnomówiący

> aktywuje i łaczy z telefonem... sam odbiera w głośnikach auta

Czy możecie Panowie zdecydować się czy przy dużej navi telefon będzie się zapinał po BT z samochodem i navi będzie działać jako zestaw głośnomówiący czy nie?

Pozdrawiam BAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No B&M fajna sprawa ale w tej chwili kasa gniecie.

Z tego co czytam do crom z przed fl da się podpiąć bez problemu więc może przyjedzie czas żeby się przymierzyć.

Jak kupowałem Cromę myślałem, że radio z mp3 jest też standardem ale jak to mówią "myślał indyk o niedzieli a w sobotę łeb ucieli".

Nie nastawiałem się na wyposażenie a teraz żal mi tylną cześć ciała ściska.

Następne auto będzie na wypasie smile.gif (tak sobie powtarzam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy możecie Panowie zdecydować się czy przy dużej navi telefon będzie się zapinał po BT z

> samochodem i navi będzie działać jako zestaw głośnomówiący czy nie?

> Pozdrawiam BAS

NIE .... navi nie ma BT....

Do navi nie można podłączyć B&M

Do navi inst. można podłączyć B&M

Ja mam oddzielny zetsaw Nokii ck-7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy możecie Panowie zdecydować się czy przy dużej navi telefon będzie się zapinał po BT z

> samochodem i navi będzie działać jako zestaw głośnomówiący czy nie?

Tak będzie działał tylko zestaw B&M + InstantNav czyli z najnowszą dużą nawigacją, ale to "biały kruk" i znaleźć Cromę z takim zestawem to tak jak trafić Uno z klimatyzacją wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> NIE .... navi nie ma BT....

> Do navi nie można podłączyć B&M

> Do navi inst. można podłączyć B&M

> Ja mam oddzielny zetsaw Nokii ck-7

fajna croma

do autora tematu, ta jest Croma jest w super tłustej wersji wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Xenonów brak, ASB brak, nie widać czy jest B&M.

> Pozdrawiam BAS

xenonów fabrycznie nie miała bo panel sterowania jest do wersji bez xenonów.

Po czym poznajesz brak ABS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie napisałem ABS, ale ASB.

> Pozdrawiam BAS

przeoczenie, a co to ASB?

dobra to cofam super tłusta, ale fajna wersja jest. Pół skóra i sky dome co mi by bardzo pasowało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Automatyczna Skrzynia Biegów.

> Pozdrawiam BAS

lol

takiego skrótu jeszcze nie znałem wink.gif

Jak dla mnie to raczej zaleta, jezdziłem automatem, chwaliłem ale swojego nie chciałbym wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> lol

> takiego skrótu jeszcze nie znałem

Dość popularny na MK.

> Jak dla mnie to raczej zaleta, jezdziłem automatem, chwaliłem ale swojego nie chciałbym

Akurat autor wątku chciałby automat.

Jeździłem wieloma automatami i kupując Krowę, szukałem autka z ASB, na co dzień wolę jeździć autkiem z ASB, jak mam ochotę pobawić się to wsiadam w Stilo 3d noPB/LPG z manualem.

Pozdrawiam BAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> fajna croma

> do autora tematu, ta jest Croma jest w super tłustej wersji

dodam :

-Zwykłe lusterko bez fotochromu i bez czujnika deszczu

- siedzenia bez sterowania elektrycznego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> fajna croma

> do autora tematu, ta jest Croma jest w super tłustej wersji

no na oko ładna, jakas skora material chyba.

Alecalosc na oko jst ok

No ale 35 ty+2500 oplaty+ACOCNW ze 2500+ jakis rozrzad tysiaka i smigac

Cos ukrywaja zegary, ogolnie strone kierowcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dodam :

> -Zwykłe lusterko bez fotochromu i bez czujnika deszczu

> - siedzenia bez sterowania elektrycznego

Ale jak nie ma czujnika deszczu to mala zaleta, szyba tansza w wymianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Moim zdaniem przedni zderzak był naprawiany (klejony i szpachlowany) i jest źle spasowany,

> szczególnie widać to przy lewej lampie na zbliżeniu, dodatkowo polecieli po całości i

> zaszpachlowali zaślepkę do wkręcania ucha holowniczego. Wersja ciekawa, jeżeli nie miała poważnej przygody to warta zastanowienia, tylko

> musisz być pewien jak mocno była uszkodzona. Weź fachowca bo sam czujnik lakieru nie zawsze

> wystarczy.

Teraz patrzę bardziej na zimno, ładne wnętrze tego auta, to nie wystarczający argument żeby zasuwać aż do Szczecina. Znaleźliście różne podejrzane punkty w tej Cromie, na pewno jakieś potwierdzą się przy oględzinach. Zwłaszcza zaszpachlowane zaślepki na hak w przednim zderzaku, dają wiele do myślenia, no i brak oryginalnych felg też wiele może mówić o przeszłości tego auta? Na razie wracam do poszukiwania automatu, może wreszcie pojawi się fajne EMO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze dobrze, jak masz kogoś niezaangażowanego emocjonalnie przy kupnie, ja zawsze biorę kumpla który mnie hamuje. Po drugie mam zasadę, że nie kupuję auta używanego dalej niż 100km od domu, po trzecie nie napalam się na konkretne wyposażenie bądź kolor bo to może zaślepić i zaciemnić ewentualne wady danego auta. No i najważniejsze, należy pamiętać, że auto używane zawsze ma jakieś wady lub jest po jakiejś przygodzie. Samochody bez usterek i bez przecierki coraz trudniej znaleźć w salonie a co dopiero mówić o używanym 3-4 lata. Ja szukałem Avensis z 2007-08 roku a kupiłem Cromę smile.gif i to w kolorze trochę dziwnym bo wolę ciemne ale miała wiele innych zalet więc jest u mnie. Powodzenia i bez podpalania się ale też z drugiej strony bez marudzenia, trzeba to wypośrodkować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak silnik jest czystszy niz wnetrze trzeba zakonczyc ogladanie:)

Nie ma zadnych uzasadnionych powodow aby myc silnik. Silnik myje sie po:

-remoncie kapitalnym

-naprawie kompleksowo przodu auta

Jak kupowalem moja crome to byla taka brudna, ze nikt by na nia nie spojrzal:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak silnik jest czystszy niz wnetrze trzeba zakonczyc ogladanie:)

> Nie ma zadnych uzasadnionych powodow aby myc silnik. Silnik myje sie po:

> -remoncie kapitalnym

> -naprawie kompleksowo przodu auta

> Jak kupowalem moja crome to byla taka brudna, ze nikt by na nia nie spojrzal:)

no nie zawsze tak jest.... jak byś zobaczył silnik/komorę silnika w mojej, to co.. od razu dzwon, czy kapitalka? hmm.gifsciana.gif

Ja na ten przykład lubię mieć zadbane wnętrze i to nie tylko przedziału pasażerskiego wpysk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.