Skocz do zawartości

mechanik specjalista silniki bmw slask


Codename47

Rekomendowane odpowiedzi

witam czy znacie godnego polecenia, dotrzymujacego terminow i nie wciskajacego kitow i bajeczek mechanika co sie zna dobrze na bmkach?

szczegolnie silnikowo

mam 2 opcjedo rozwazenia , albo gruby przeglad tego silnika co mam albo swap na 2,8

przy okazji kilka drobnych rzeczy do zrobienia ktorych mi sie nie chce robic

chodzi o woj.slaskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Katowicach na Węglowej jest warsztat co robi tylko BMW. Bynajmniej był jeszcze pół roku temu. Zanosiłem łożysko do nabicia to robili e39 wymianę skrzyni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ze znalezieniem takiego kogos raczej nie powinno byc problemu jesli forsa nie gra roli.

no nie wiem bo sam jeszcze nie znalazlem , nikogo takiego , kiedys mi tez sie obilo cos o uszy ze w katowicach jakis warsztat jest ale nic wiecej nie pamietam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witam czy znacie godnego polecenia, dotrzymujacego terminow i nie wciskajacego kitow i bajeczek

> mechanika co sie zna dobrze na bmkach?

> szczegolnie silnikowo

> mam 2 opcjedo rozwazenia , albo gruby przeglad tego silnika co mam albo swap na 2,8

> przy okazji kilka drobnych rzeczy do zrobienia ktorych mi sie nie chce robic

> chodzi o woj.slaskie

Tel. kontaktowy 605697015 gg: 11635225

Turza Śląska / 4km od Wodzisławia Śląskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ok, a moglbys cos wiecej o nim/nich powiedziec ?jakie z nimi masz doswiadczenie ? bo tu nie chodzi

> o wymiane oleju tylko o wieksze mody

zajmują się mechaniką , swapami , blacharką itp , ja z nimi doświadczenia nie miałem nie ten rejon Polski , natomiast słyszałem dobre opinie na zlotach BMW.

Natomiast jeżeli chodzi o większe mody to poświęciłbym trochę czasu i wybrał się do najlepszego w Polsce speca od BMW p.Adama autoclassicservice w Raszynie lub do Puz'a w Toruniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zajmują się mechaniką , swapami , blacharką itp , ja z nimi doświadczenia nie miałem nie ten rejon

> Polski , natomiast słyszałem dobre opinie na zlotach BMW.

> Natomiast jeżeli chodzi o większe mody to poświęciłbym trochę czasu i wybrał się do najlepszego w

> Polsce speca od BMW p.Adama autoclassicservice w Raszynie lub do Puz'a w Toruniu

nie no bez przesady smile.gif az takich cudow nie mam zamiaru robic.

chce albo poprawic moj obecny silnik albo zrobic swapa na 2.8

i chce to dac komus kto juz takie rzeczy robil a nie bedzie sie uczyc na moim aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlatwiej na m50b25 bo brak immo, taki mod prawdopodobnie bylbys w stanie wykonac we wlansym garazu. Generalnie nawet z immo nie jest to jakas super wielka sztuka - praktycznie wszystkie potrzebne info mozna znaleźć w necie. Problemy zaczynaja sie dopiero przy m54. Wazne zeby kupic kompletny, sprawny silnik. W moich okolicach w Poznaniu zajmuje sie tym brygada i robią cuda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Najlatwiej na m50b25 bo brak immo, taki mod prawdopodobnie bylbys w stanie wykonac we wlansym

> garazu. Generalnie nawet z immo nie jest to jakas super wielka sztuka - praktycznie wszystkie

> potrzebne info mozna znaleźć w necie. Problemy zaczynaja sie dopiero przy m54. Wazne zeby

> kupic kompletny, sprawny silnik. W moich okolicach w Poznaniu zajmuje sie tym brygada i robią

> cuda.

ja wiem co potrzebuje i co i jak zrobic, poprostu nie chce mi sie tego robic i chce to komus zlecic.nie mam nawet garazu

a nie chce sie cofac na starej generacji silnik skoro mam nowszej

m52b25 i m52b28 roznia sie kompem , wtryskami i walem korbowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.