Skocz do zawartości

126p sprężyny szczęk hamulcowych???


Rekomendowane odpowiedzi

Szybkie pytanie czy sprężyny szczęk hamulcowych w 126p ST i 126p FL (ELX) są takie same można je stosować zamiennie w modelach. Muszę kupić pilnie do ST do przodu i czy mogę dowolne czy muszą być dedykowane do ST
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Szybkie pytanie czy sprężyny szczęk hamulcowych w 126p ST i 126p FL (ELX) są takie same można je

> stosować zamiennie w modelach. Muszę kupić pilnie do ST do przodu i czy mogę dowolne czy muszą

> być dedykowane do ST

Mialem kiedys malucha ST. Przy remoncie hamulcow (szczeki ,tłoczki itd) zawsze w sklepie pytali jaka wersja ST czy FL.

Nie wiem czy sie roznią ,ale skoro pytali to raczej tak hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> na cytrynki czy na zwykłe felgi?

> jak na zwykłe felgi o rozstawie 4x98 to pasują od wszystkich modeli 126p, a także pasują od

> cienkiego uno i seja

> nie wiem jak w cytrynkach

Cytrynki szeroki rozstaw śrub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mialem kiedys malucha ST. Przy remoncie hamulcow (szczeki ,tłoczki itd) zawsze w sklepie pytali

> jaka wersja ST czy FL.

> Nie wiem czy sie roznią ,ale skoro pytali to raczej tak

Żeście nawymyślali z ST i FL...Zawsze był stary typ (może stąd macie ST) i nowy typ - czyli wzmocnione. Skąd ten FL? Jeszcze o FL się nikomu nie śniło a już to przecież jeździło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Żeście nawymyślali z ST i FL...Zawsze był stary typ (może stąd macie ST) i nowy typ - czyli

> wzmocnione. Skąd ten FL? Jeszcze o FL się nikomu nie śniło a już to przecież jeździło...

zgadza się się bo kiedyś 4x98 występowało w wersjach eksportowych oraz typu PERSONAL, RED, SILVER, BROWN i BLACK ale dla większości użytkowników oznaczenia FL i ST są identyfikowalne i umowne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.