Skocz do zawartości

Pandzia na gazie


VOYAGER

Rekomendowane odpowiedzi

> Mam pytanie od Kolegi na i nie potrafię na nie odpowiedzieć Jaką pandę vana na gazie kupić

> 1.1 - 1.2 koniecznie musi być butla w kole i zasadnicze pytanie na ile wystarcza zbiornik /km/ i

> ile to pali na 100/km

> Podziękował

Moje 1.1 VAN. Butla 28l. W trasie mona przejechać na tym 400km. W mieście 330-350km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam pytanie od Kolegi na i nie potrafię na nie odpowiedzieć Jaką pandę vana na gazie kupić

> 1.1 - 1.2 koniecznie musi być butla w kole i zasadnicze pytanie na ile wystarcza zbiornik /km/ i

> ile to pali na 100/km

> Podziękował

Tak jak już kolega napisał, u mnie tak samo na serii gumach 155, szukać 1,2, będzie przyjemniejsza jazda niż 1,1 wink.gif

Gdyby szukał w zeszłym roku, to mógłbym sprzedać swoją, teraz już ma chyba u mnie dożywocie taczka hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam pytanie od Kolegi na i nie potrafię na nie odpowiedzieć Jaką pandę vana na gazie kupić

> 1.1 - 1.2 koniecznie musi być butla w kole i zasadnicze pytanie na ile wystarcza zbiornik /km/ i

> ile to pali na 100/km

około 7,5l/100km

zbiornik na 300km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 5 tygodni później...

Fiat ale 500, silnik 1,2 69KM, instalacja IV gen. czyli sekwencja, butla w kole - wchodzi 28l, spalanie gazu około 6,5 miasto, trasa podobnie, autostradowe prędkości to 7,5l. W mocy żadnej różnicy nie ma, a jestem na to b. wyczulony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Fiat ale 500, silnik 1,2 69KM, instalacja IV gen. czyli sekwencja, butla w kole - wchodzi 28l,

> spalanie gazu około 6,5 miasto, trasa podobnie, autostradowe prędkości to 7,5l. W mocy żadnej

> różnicy nie ma, a jestem na to b. wyczulony.

k..... jak wy to robicie ze pali 6,5 w miescie.. nawet benzyny

albo tak plynny rych w miescie macie albo w takich porach jezdzicie ze ruch moze byc plynny....

o ile na trasie zaladowanym samochodem udalo mi sie zrobic 5,1

tak w miescie 7,5...z tym ze miasto to u mnie 10 km pokonywane w... 30-40 minut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> k..... jak wy to robicie ze pali 6,5 w miescie.. nawet benzyny

Pewnie da się zejść do 6,5l benzyny w mieście ale co z tego skoro korki będą się tworzyły właśnie z Twojego powodu. zlosnik.gif

Ja na butli 28l w mieście przejeżdżam jakieś 320km z tym, że pierwsze 3 biegi zmieniam w prawej połówce obrotomierza. W trasie jadąc do 100km/h da się na tej samej butli przejechać 400km. Instalacja mieszalnikowa Tartanini.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pandzia 1.2, sekwencja, zbiornik tankuję 29 litrów, po mieście wystarcza na 330 km, trasy 380,

> spalanie około 7.5-8.5 ciężkie buty mam

chyba ciezkich butow to ty nie miales na nogach hahaha

przy ciezkich butach oscylowalem w miescie w okolicy 10 na setke w pandzie 1,1 a na trasie ok 7,5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Benzyny wychodzi jakieś 5,5l, jazda oczywiście zgodnie z przepisami, bez butowania, z b.

> niewielkimi korkami, bo te staram się omijać, tyle, że to fiat 500 jak już wspomniałem.

silnik ten sam i samochody roznia sie chyba w sumie buda i... niewiele wiecej czyms

u mnie omijanie korkow to.... cos czego nie da sie zrobic smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.