-
Różnice w T-jet 120-180KM Swap Panda
I tu jest pole do popisu można zrobić hybrydę i wyciągnąć większą moc .... ale na odpowiednim sterowniku LPG
-
zbior wykresow z hamowni !!
Nevo 4 jednowtyczkowe ma już takie możliwości seryjnie - konfigurowalna mapa korekt. Ale wersja Pro ma jeszcze większe możliwości ze względu na wbudowane 2 emulatory +2 wejścia analogowe i jedno wyjście ale żeby to odpalić trzeba mieć dedykowane oprogramowanie ,czyli pakiet.
-
zbior wykresow z hamowni !!
Najnowsza modyfikacja PANDY na LPG - wymiana jednostki fabrycznej 1.2 8v na większą 1,4 16v T-JET 120hp z fiata Linei - wałki rozrządu z 1.2 16v - przepustnica z fiata marei 1,6 16v - nowe turbo kkk04 - wydech 2,5 cala ze stali nierdzewnej z jednym tłumikiem - kolektor pod turbo "baran" - ECU fabryczne z silnika 1.2 niemodyfikowane Wszystko wystrojone na: *KME NEVO PRO-DAKAR *REDUKTOR -TUR *WTRYSKIWACZE DYMCO YELLOW Doładowanie 1,23-5 bara
-
ile bezpiecznie mozna przyspieszyc zaplon na LPG
- Instalka by Czykit
> Więcej Arek pewnie napisze. Cena 2,9k Kme Nevo, wtryskiwacze Dragon, red. Tur black, zb.630/200 ,wymienione świece , ustawiane 3x na drodze z podpiętym v2. Odkrycie usterki i po usunięciu przez właściciela obroty już stabilne i skrzynia łagodniej przełącza.- Jaka to instalacja w Grande Punto 1.4?
sterownik KME około 2007-2009r ,reduktor tomasetto alaska- Subaru Outback H6 +lpg
> Z ciekawości spytam. > Czy któraś z w/w propozycji pochodziła od polecanego na forum subaru jako ? U Jako zestaw do H6 na obd king+ hana+gold 5800zł- Subaru Outback H6 +lpg
> jak nikt nie chce, to ja do Ciebie podjadę bo mi coś nierówno chodzi na wolnych obrotach Działasz > w poniedziałek i wtorek ? poniedziałek 8:20 zapraszam- Subaru Outback H6 +lpg
jak chcesz zapraszam , sprawdzę poprawność montażu i ustawień ,oczywiście bezpłatnie- Subaru Outback H6 +lpg
> Tak przedwczoraj odebrałem i .. mam mieszane uczucia, miało byc KME Nevo jest Diego G3 - niby z > nowym SW to to samo. Piszczy mi też coś przy dodawaniu gazu od 1-2krpm, tak podobnie jak nie mieli na półce nevo to g-3 poszło > światła dla pieszych , chyba to reduktor. Smierdzi też trochę gazem - do usunięcia na > przeglądzie. przewody lpg semperit czy parker? > Generalnie mogli się lepiej postarać, auto sprawdzić przed oddaniem a też nie lubię jak się na coś > umawiam a dostaje co innego . gold trochę niżej będzie lepsza termika > Chciałem im kazać im to wymieniać, ale podobno nie ma większych różnic. Słyszałem też opinie że > Nevo jest bardziej awaryjne. bo g-3 jest tańsze a to dobra wymówka > Zrobiłem na razie 100km i rożnicy nie czuje, ale dobrze przetestuje przez weekend . Czekam też na > kabelek co by sprazwdzić jak reduktor trzyma podciśnienie. ?????? > BTW. Jak poznać,że Hana jest niebieska , bo u mnie jest srebna napis hana kolor > Kilka fotek: > [imagf]http://images47.fotosik.pl/1802/b4740d979d6e8a14gen.jpg[/image] 3+- Subaru Outback H6 +lpg
Sherif i jak jeździ już na lpg ?- Subaru Outback H6 +lpg
KME Nevo -Pro- Wybór instalacji LPG - Opel Astra G 1.6 16v X16XEL
> III zestaw: > KME Nevo proponował bym nawet w wersji Nevo-Pro OBD najbardziej rozbudowana obsługa ustawień w sterownikach LPG wielofunkcyjny panel kabinowy programowalny wedle zachcianek klienta itp do tego nowy reduktor KME Tur i wtryskiwacze hana- Ceny LPG/ CNG Kwiecień 2013
Majdan pod Warszawą trasa na Lublin- 2,17- Subaru Outback H6 +lpg
> Ok, ale jeśli dobrze patrzę, to trzeba go sobie najpierw zrobić z dwóch Turów, bo w żadnej ofercie > go nie widzę. Tak? Tak,nie będę wklejał zdjęć jeszcze raz gotowca masz tu na dniach pokaże nową wersję duala - Instalka by Czykit
Back to top
Powiadomienie o plikach cookie
Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.