-
Czajniki atakuja - 6 miesiecy sprzedazy 2025 - 70,000 sztuk
Ino pozazdroscic
-
Czajniki atakuja - 6 miesiecy sprzedazy 2025 - 70,000 sztuk
Umowy może tak, ci co mają podpisane "porozumienia" to raczej milczą . Jeśli by tak było, pomijając żarty, to takie zapisy w "porozumieniach" nie mają mocy prawnej. Nawet jeśli zostanie podpisane "porozumienie" ograniczające prawa konsumenta np. w ramach wypowiedzi odnośnie zaistniałych okoliczności odstąpienia od umowy, zapisy takie są uznawane za nie ważne. Żadna ze stron nie może uzależniać zwrotu środków po odstąpieniu od umowy, od podpisywania jakichkolwiek "porozumień". W takich przypadkach, jeśli firma uchyla się od zwrotu środków po prawidłowo przeprowadzonym odstąpieniu od umowy, konsument ma prawo do otrzymania ustawowo ustalonych odsetek za zwłokę.
-
Czajniki atakuja - 6 miesiecy sprzedazy 2025 - 70,000 sztuk
Nie było mnie tu dłuższa chwilę i zdazyłem zapomnieć że to "skrazmforum" ale sobie powoli przypominam.
-
Czajniki atakuja - 6 miesiecy sprzedazy 2025 - 70,000 sztuk
Zgadza się, żadna japan na aplikacji miałem że płynie z jakiegoś wygwizdowa w UK PS. Pewnie sie nawet nie przyznają do tego modelu.
-
Czajniki atakuja - 6 miesiecy sprzedazy 2025 - 70,000 sztuk
Racja UK to shit
-
Czajniki atakuja - 6 miesiecy sprzedazy 2025 - 70,000 sztuk
Odpiszę tak samo Ale co mnie to obchodzi? Jedyne co mnie interesuje to to, że komuś się może przyda info - albo może nikomu bo tu to tylko ja prawie dałem się naciąć na budżetowy model made in japan, reszta userów zapewne tylko HIFI DVD HAJENT KLASS made in japan kupuje.
-
Czajniki atakuja - 6 miesiecy sprzedazy 2025 - 70,000 sztuk
No widzisz, a ja zamiast się naśmiewać pożyczę Ci abyś się z "jakością Japan" nie musiał ścierać tak jak ja musiałem. Nie chodzi tu o to że auto wyszło jakie wyszło, kontrola jakości puściła co puściła, może to norma made in japan (nie wiem), ale podejście importera i salonu pokazało mi jak z toyotą jest naprawdę i może, jak będzie kiedyś jakaś okazja f2f, to pokażę ci jak pracownik importera potrafił ściemniać rzecznikowi, który i tak wszystkie maile miał w dyspozycji. O salonie (salonach) których ta sprawa tyczyła się nie wypowiem bo mi nie chce się robić jeszcze dłuższej epopei. Ile tak naprawdę znaczysz dla nich jako klient doskonale mi pokazało że szeroko pojęta jakość toitoii to bujda i jak tylko mogą będą przeciągać sprawę, utrudniać a potem spróbują winą obarczyć Ciebie. Co więcej dla mnie temat powinien być rozwiązany w 2 tygodnie (tak jak mówią o tym przepisy) ale dziwne zachowania spowodowały że straciłem do nich całe zaufanie. Rada jaką już wcześniej dałem, nie tyczy się tylko toyoty, to że zanim dasz kasę SPRAWDŹ WSZYSTKO co możesz, bo żeby ją odzyskać i "odkręcić skutki prawne" (np. rejestrację pojazdu) to pomimo przepisów i opinii prawników może być ciężko, przy czym jak ci nie zależy na szybkim jej odzyskaniu to odsetki za zwłokę są zdecydowanie lepsze niż np. na lokacie w banku . I jeszcze jedna rada: Urząd Skarbowy ma Cię w poopie jak potrzebujesz uzyskać korektę faktury od sprzedawcy, która przecież jest potrzebna do potwierdzenia zbycia pojazdu, wiec jeszcze raz powtarzam - SPRAWDŹ wszystko zanim zapłacisz fakturę i co gorsza jeszcze ją podpiszesz.
-
Czajniki atakuja - 6 miesiecy sprzedazy 2025 - 70,000 sztuk
Tak, postanowiłem porównać jakość z toitoiową.
-
Czajniki atakuja - 6 miesiecy sprzedazy 2025 - 70,000 sztuk
Wysłałem priwa. Trakcję gubi czy da się go opanować w miarę?
-
Czajniki atakuja - 6 miesiecy sprzedazy 2025 - 70,000 sztuk
Bo może chce się dowiedzieć więcej o warunkach zakupu?
-
Czajniki atakuja - 6 miesiecy sprzedazy 2025 - 70,000 sztuk
Kupileś czy na firmę wzięty? Gdzieś czytałem że ściąga przy deptaniu, prawda to czy zazdrośnicy głupoty piszą? Troche tam koni chyba jest.
-
Czajniki atakuja - 6 miesiecy sprzedazy 2025 - 70,000 sztuk
Poszedłem w inną strone, zamiast sie p&^%^%ić z zajebiaszczością i podejsciem toitoi, prawnik i rzecznik pomogli w zwrocie kasy za auto, opony, ubezpieczenia, rejestracje i odsetki karne i poszedłem grzecznie do skody którą mieli na stanie, opłukali, postawili pod dachem żeby sobie rzucić okiem i się przymierzyć zrobili cene ok 110 za 110 koni w automacie, i jestem zadowolony. Mi wystarcza, nic sie nie dzieje, dziur w lakierze nie ma, jest git i pali 5,5/100. PS. i mogę tu sobie do was o tym napisać bo toitoia bardzo walczyła żebym tego zrobić nie mógł...
-
Czajniki atakuja - 6 miesiecy sprzedazy 2025 - 70,000 sztuk
Jak niżej napisałem nie odebrałem. Kupiłem inne gdzieś indziej.
-
Czajniki atakuja - 6 miesiecy sprzedazy 2025 - 70,000 sztuk
Może jednak pozwolisz żeby je obtarli i poobijali jak auto jest w moim posiadaniu a nie salonu.
-
Czajniki atakuja - 6 miesiecy sprzedazy 2025 - 70,000 sztuk
Może będzie jak z telefonami po wielu latach i wykoszeniu konkurencji z dolnych pułapów cenowych, zostaną tylko chińskie (z małym procentem innych którym uda się przetrwać) i będą za bezcen sprzedawane stare i kupowane nowe bo wyboru w niskiej cenie i tak nie będzie.