Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

JEEP jakie spalanie

Featured Replies

Napisano

na 99% będę miał do pokonania trasę 1400km autkiem JEEP LIBERTY 3.7 wersja w automacie z LPG

w związku z tym moje pytanie, jakie jest średnie spalanie tego auta

Napisano

> na 99% będę miał do pokonania trasę 1400km autkiem JEEP LIBERTY 3.7 wersja w automacie z LPG

> w związku z tym moje pytanie, jakie jest średnie spalanie tego auta

podstawowe pytanie, z jaką V będziesz jechał? Mi fiacior największe spalanie zanotował właśnie w trasie... 270751858-jezyk.gif

Napisano
  • Autor

> podstawowe pytanie, z jaką V będziesz jechał? Mi fiacior największe spalanie zanotował właśnie w

> trasie...

Vmax to 90km/h łącznie z z drogami S i A

na haku przyczepa czterokołowa z koniem około 500kg

Mareckiego78 passatem 1.9TDi z tym samym zestawem spalanie w trasie nie przekroczyło 6.5l na 100km

Napisano

myślę, że koło 12 lpg

Napisano
  • Autor

> myślę, że koło 12 lpg

typowałem w 14l LPG 270751858-jezyk.gif

Napisano

> Vmax to 90km/h łącznie z z drogami S i A

> na haku przyczepa czterokołowa z koniem około 500kg

> Mareckiego78 passatem 1.9TDi z tym samym zestawem spalanie w trasie nie przekroczyło 6.5l na 100km

Frontiera 3.2 z takim zestawem pali 20l zlosnik.gif

Napisano
  • Autor

> Frontiera 3.2 z takim zestawem pali 20l

Ranger z takim zestawem pali od 18 do 24 zależnie od tego czy ma 2x4 czy mza 4x4 biglaugh.gif

i ten dźwięk opon przy 80km/h jest niezapomniany spineyes.gif

Napisano

> Ranger z takim zestawem pali od 18 do 24 zależnie od tego czy ma 2x4 czy mza 4x4

> i ten dźwięk opon przy 80km/h jest niezapomniany

a ranger moze jezdzic 4x4 po czarnym?

Napisano
  • Autor

> a ranger moze jezdzic 4x4 po czarnym?

można mu jeszcze LOCK włączyć ale nie da się skręcać normalnie biglaugh.gif

Napisano

> można mu jeszcze LOCK włączyć ale nie da się skręcać normalnie

a bez locka da sie skrecac? wink.gif

Napisano

Octavia 1.9TDi z przyczepą do koni + 1 koń tez spala okolo 6,5-7,5 ON.

Omega II 2.5 TD około 10l (nie wazne czy trasa, czy miasto)

Nissan Patrol 2.8TD 11-18 ON, w zaleznosci jak duża przyczepa do koni i jak ciężkie konie.

Licz, że Jeep mniej niz 14-15l LPG nie spali. Przy spokojnej jeździe.

PS.

Ładny małopolak.

  • 2 tygodnie później...
Napisano

> na 99% będę miał do pokonania trasę 1400km autkiem JEEP LIBERTY 3.7 wersja w automacie z LPG

> w związku z tym moje pytanie, jakie jest średnie spalanie tego auta

ostatnie z wiekszej trasy (1200 km) jakie mi wyszlo to

przy -25 st C

4 dorosle osoby

pelny bagaznik

15 litrow gazu/100 km

Napisano

> Licz, że Jeep mniej niz 14-15l LPG nie spali. Przy spokojnej jeździe.

> PS.

> Ładny małopolak.

przy delikatnej jezdzie mozna oscylowac w okolicach 12 tym samochodem

Napisano

> myślę, że koło 12 lpg

przy bardzo delikatnym obchodzeniu sie z gazem naprawde delikatnym

Napisano
  • Autor

> przy bardzo delikatnym obchodzeniu sie z gazem naprawde delikatnym

nie wyobrażam sobie jechać z koniem nieostrożnie

chodź widziałem już jak targają przyczepy ... i cały trap ze stresu obsr ...

Napisano

> nie wyobrażam sobie jechać z koniem nieostrożnie

> chodź widziałem już jak targają przyczepy ... i cały trap ze stresu obsr ...

nie wiem nie znam sie.. ale liberciak z takim doczepem... chyba na zgaszonym silniku by spalil ze 12 wink.gif

te 12 mowilem o samochodzie bez przyczepy

Napisano

> nie wiem nie znam sie.. ale liberciak z takim doczepem... chyba na zgaszonym silniku by spalil ze

> 12

> te 12 mowilem o samochodzie bez przyczepy

nie wiem jak Ty jeździsz ale mnie średnia z 3kkm (Polska, Słowacja, Węgry, Chorwacja, Słowenia, Austria, Czechy i znów Polska) wyszła 12,5 litra

przy czym tu była zarówno jazda po autostradzie z tempomatem zapiętym na 130kmh jak i jazda po górach

a mówimy o silniku 4.7 w większym aucie

Napisano

> No włąśnie - mam takie same v8 w swoim

> I też w drodze na Horwacje

mlotek.gif CHorwacja.

Napisano

> nie wiem jak Ty jeździsz ale mnie średnia z 3kkm (Polska, Słowacja, Węgry, Chorwacja, Słowenia,

> Austria, Czechy i znów Polska) wyszła 12,5 litra

> przy czym tu była zarówno jazda po autostradzie z tempomatem zapiętym na 130kmh jak i jazda po

> górach

> a mówimy o silniku 4.7 w większym aucie

bo ten silnik potrafi mnie spalic niz 3,7 ktory jest w liberciaku

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.