Skocz do zawartości

GPZ500


lefff

Rekomendowane odpowiedzi

> szukam opinii o tym moto, tak sie przymierzam zeby zanabyc takowa kawe

Polecam, jest to sprzęt dość wygodny, ekonomiczny i jeśli będzie zadbany to bezawaryjny (mój niestety był dość mocno skatowany, o czym nie wiedziałem przy kupnie). Całkiem przyjemnie się tym podróżuje z prędkościami rzędu 120-140kmph (miałem szybę akcesoryjną - turystyczną). Spalanie oscyluje w okolicach 5l (plus u mnie dodatkowo 1l oleju na kazdy 1000km...). Trasy rzędu 100km w jedną stronę nie stwarzają problemów plecaczkowi (dalej się nie zapuszczałem).

Ogólnie jak najbardziej można polecić jako jeden z pierwszych motocykli w życiu. ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Obowiązkowo wymaga modyfikacji lusterek

> A poza fabrycznymi lusterkami i imho brzydkim dzwiękiem silnika/wydechu to bardzo fajny sprzęt

Jak się jest wąskim w barach to nie ma problemu z lusterkami biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak się jest wąskim w barach to nie ma problemu z lusterkami

smile.gif

Dla mnie lusterka były ogromnym problemem, zresztą po studiowaniu różnych for internetowych wiem że dla sporej części właścicieli gpz.

Zmieniłem je i teraz jeździ się nieporównywalnie lepiej smile.gif

Jeszcze jest jedna dla mnie denerwująca rzecz, brak wskaźnika paliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dla mnie lusterka były ogromnym problemem, zresztą po studiowaniu różnych for internetowych wiem że

> dla sporej części właścicieli gpz.

> Zmieniłem je i teraz jeździ się nieporównywalnie lepiej

> Jeszcze jest jedna dla mnie denerwująca rzecz, brak wskaźnika paliwa.

w hornecie tez nie ma oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W sumie to w wielu motocyklach nie ma, a jak jest to znów czasami brakuje wskaźnika temperatury.

Prawdziwi motocykliści sprawdzają stan paliwa w zbiorniku "na słuch" bokser.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> z dwojga złęgo wole juz miec temp. wody

Ja też wolę mieć wskaźnik temperatury wody, no i tak się składa, że mam grinser006.gif A do kranika idzie się przyzwyczaić, na początku jak się kończyło paliwo to nie mogłem po omacku w niego trafić i mi w końcu zgasł hehe.gif, ale teraz już w miarę ogarniam cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.