Skocz do zawartości

Pytanie o lampkę LPG Cruze


jezyk69

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie i w zasadzie do użytkowników gazu w Cruzie 1,8. Czy po podłączeniu instalacji powinna świecić się lampka nad wyświetlaczem komputera "LPG"? U mnie nie zaświeca się. A może to jest tylko zbędna lampka? Pozostałe oprzyrządowanie związane z gazem działa bez zarzutu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak w temacie i w zasadzie do użytkowników gazu w Cruzie 1,8. Czy po podłączeniu instalacji powinna

> świecić się lampka nad wyświetlaczem komputera "LPG"? U mnie nie zaświeca się. A może to jest

> tylko zbędna lampka? Pozostałe oprzyrządowanie związane z gazem działa bez zarzutu.

Rozumiem, że masz instalację założoną do auta u dilera?

Nie wiem, czy ta lampka nie jest aktywna w autach, gdzie gaz jest faktycznie "fabryczny", czyli np w Korei. Widziałem coś takiego w prospekcie reklamowym koreańskiego Daewoo Tosca (Epica).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak w temacie i w zasadzie do użytkowników gazu w Cruzie 1,8. Czy po podłączeniu instalacji powinna

> świecić się lampka nad wyświetlaczem komputera "LPG"? U mnie nie zaświeca się. A może to jest

> tylko zbędna lampka? Pozostałe oprzyrządowanie związane z gazem działa bez zarzutu.

Instalacja dokładana nie daje takich możliwosci.

Według mnie pobieranie oplaty za przygotowanie silnika do instalacji LPG jest tylko sciema Chevroelt Polska. Podejdzcie kiedys do dzialu czesci w ASO i spytajcie sie czy wasz silnik ma inna glowice, inne zawory lub inne pierscienie. Ja wiem ze nie.

Te pare stowek jest oplata jaka wnosicie za podniesienie ryzyka uszkodzenia silnika w czasie gwarancji i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Rozumiem, że masz instalację założoną do auta u dilera?

> Nie wiem, czy ta lampka nie jest aktywna w autach, gdzie gaz jest faktycznie "fabryczny", czyli np

> w Korei. Widziałem coś takiego w prospekcie reklamowym koreańskiego Daewoo Tosca (Epica).

Ospowiedz jest prosta gazownik nie chcial/nie umial/nie wiedzial/ jak to wlaczyc. To samo mialem z lampka od alarmu w Aveo. Nie podlaczyli do fabrycznej bo nie wiedzieli jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Instalacja dokładana nie daje takich możliwosci.

Rzeczywiście. Tylko oryginalne założenie instalacji takiej jak w Korei na przykład, uruchamia tą lampkę i jest ona aktywna.

Swoją drogą zauważyliście pewnie również lampkę "aktywnego doświetlania zakrętów", która też nie świeci. Ale jak zegary są prawdopodobnie zapożyczone z Alfy (nie wiem teraz której 147?) to nie ma co się dziwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.