Skocz do zawartości

Kontrolka wspomagania kierownicy


brachu_

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Przepraszam za pytanie na Waszym kąciku, bo chodzi o fiata 500, ale z tego co mi wiadomo ten ma sporo gratów od Pandy. Może ktoś z Was wie co oznacza świecąca kontrolka wspomagania kierowniczego kiedy to funkcjonuje w 100% prawidłowo ? Dziękuję za informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witajcie. Przepraszam za pytanie na Waszym kąciku, bo chodzi o fiata 500, ale z tego co mi wiadomo

> ten ma sporo gratów od Pandy. Może ktoś z Was wie co oznacza świecąca kontrolka wspomagania

> kierowniczego kiedy to funkcjonuje w 100% prawidłowo ? Dziękuję za informację.

Musi coś być skoro się świeci. Podpięcie pod komupter i będzie jasne. Poszukaj kogoś z FES'em w okolicy i za browara Ci sprawdzi. wink.gif Może poluzował się jakiś kabelek pod kolumną kierownicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo słaby aku. Podobno ECU odłącza wspomaganie jak brakuje V. Przynajmniej do takich informacji się dokopałem. Tak czy siak problem sam się wczoraj rozwiązał, bo kontrolka zgasła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.