Skocz do zawartości

Czyszczenie przepustnicy


cypajak

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio z nadmiaru wolnego czasu zaczołem dłubać przy Pandzie. Postanowiłem wyczyścić przepustnice. Myślałem,ze jest w miare czysta - była totanie usyfiona. Wymontowałem ją i potraktowałem środkiem do mycia sliników - cały syf sie rozpuścił i wyszorowałem szczoteczką do zębów. Po tym zabiegu Panda : pracuje jakby ciszej, wkręca się na obroty szybciej, gdy na 2 biegu puszczam gaz nie ma efektu szarpania. Zatem polecam wszystkim wykonanie zabiegu - jest to banalnie proste i całość trwa max 1h z solidnym czyszczeniem.

Korzystając z wolnego czasu mógłbym coś jeszcze zrobić aby umilić życie Pandzie - macie jakiś pomysł jaki zabieg może poprawić jej kondycje / osiągi ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Korzystając z wolnego czasu mógłbym coś jeszcze zrobić aby umilić życie Pandzie - macie jakiś

> pomysł jaki zabieg może poprawić jej kondycje / osiągi ??

Wypoleruj tłumik końcowy ideia.gif

Ponoć pandy z wypolerowanym tłumikiem końcowym są szybsze ... prawda Darek? alien.gif

Ech... też chciał bym mieć za dużo czasu ganja.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.