Skocz do zawartości

Prośba o sprawdzenie VIN Scenic II


galileo72

Rekomendowane odpowiedzi

> Kupiłem Scenica II o nr VIN VF1JM0F0529123974 . Jedyne co wiem to że został przywieziony z Francji

> od pierwszego właściciela ( chyba że nie napewno) . Miło by było dowiedzieć się na temat

> swojego autka więcej. Za pomoc z góry Dziękuję.

zazwyczaj sprawdza się przed kupnem grinser006.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kupiłem Scenica II o nr VIN VF1JM0F0529123974 . Jedyne co wiem to że został przywieziony z Francji

> od pierwszego właściciela ( chyba że nie napewno).

ech... crazy.gif tyle o takim kupowaniu piszą...

no to teraz to, co pokazuje oficjalnie Renault:

1) Uwaga: RENAULT stwierdziło możliwość powstania luzu w miejscu zamocowania zamków tylnych pasów bezpieczeństwa lewego i prawego (oprócz pasa środkowego). Może to mieć wpływ na bezpieczeństwo eksploatacji pojazdu. Akcja obejmuje wymianę podkładki pomiędzy mocowaniem zamka pasa i fotelem oraz wzmocnienie mocowania pasa do fotela.

2) Uwaga: RENAULT zidentyfikowało możliwość samoistnego zadziałania, w trakcie jazdy, automatycznego hamulca parkingowego. Może to mieć wpływ na bezpieczeństwo eksploatacji pojazdu. Akcja obejmuje przeprogramowanie sterownika automatycznego hamulca parkingowego.

Renault Scenic II Phase I Court

1,5 dCi 80 KM

Lakier Bleu Encre

Tapicerka Sellerie Tissu Carbone " Prhle "

Deska rozdzielcza Harmonie Carbone foncé

ABS avec répartiteur électronique de freinage EBV et Assistance au Freinafe d'Urgence

Condamnation centralisée des ouvrants et de la trappe à carburant par carte Renault radio-fréquence

Projecteurs additionnels antibrouillard

Airbags latéraux avant et rideau avant/arrière

Antidémarrage

Climatisation régulée

Pare-brise athermique

rétroviseurs extérieurs électriques et dégivrants noirs

3 appuis-tête arrière "virgule" réglables en hauteur

siège pasager avant rabattable et formant tablette

3 sièges arrière individuels à dossier rabattable montés sur glissières

Rideaux pare-soleil latéraux arrière

Carte Renault à télécommande

lève-vitres avant électriques impulsionnels anti-pincement

lève-vitres arrière électriques impulsionnels anti-pincement

Filtre ventilation habitacle

Rangement central coulissant avec accoudoirs avant intégrés

Cendrier "nomade"

Sellerie Tissu Carbone " Prhle "

Système Isofix pour siège enfant aux places latérales arrière et passager avant

Radiosat 4x15w CD

Boîte de vitesses manuelle à 5 rapports

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za pomoc. Samochód był sprawdzony . Kupiony bez pośredników przez kuzyna we Francji. Zależało mi na danych ogólnych co do wyposażenia. Był także uszkodzony- bity i w takim stanie ściągnięty do kraju , tak więc wiem co w nim siedziało. Jeśli miałbyś jeszcze dostęp do danych z serwisu byłbym wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dziękuję za pomoc. Samochód był sprawdzony . Kupiony bez pośredników przez kuzyna we Francji.

> Zależało mi na danych ogólnych co do wyposażenia. Był także uszkodzony- bity i w takim stanie

> ściągnięty do kraju , tak więc wiem co w nim siedziało. Jeśli miałbyś jeszcze dostęp do danych

> z serwisu byłbym wdzięczny.

już naprawiony ? możesz coś więcej napisać ?

Tak zastawiam się nad scenikiem z początkiem roku i chętnie usłyszę ile Cię to wyszło. Może być na Priv jak nie chcesz tu ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.