Skocz do zawartości

panda 4x4 2005 problemy z doborem części


jackes

Rekomendowane odpowiedzi

tuleje wahacza tylne zawieszenie (cztery) poszukuje tych części. Problem w tym, że fiat sprzedaje wahacze a nie tuleje - nie ma takiej pozycji w katalogu fiata a wahacz to koszt zbyt wielki na razie dla mnie. Oczywiście chce pominąć sklep firmowy fiata i mechaników firmowych z tego samego powodu.Sprzedawcy z którymi konsultuję telefonicznie czy część posiadają podają nr części sprzecznie czyli np 7747956 ma niby pasować do pandy 4x4 a inni że 50703271 to jest to samo. Dla mniej wtajemniczonych pod pierwszym numerem kryją się tuleje do m.in. seicento pod drugim do pandy wszystkie modele. Raczej stwierdziłem ,,że do mojej nie pasuje. Macie jakieś dobre rady. Przy okazji równiez potrzebuje amory przód. Panda 169 1.2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://warsztat.intercars.com.pl/?id=65&...p;rootkod=WWWWW

INDEKS: 8535390CFG

NAZWA: Silentblock/tuleja wahacza, tylna oś

OPIS: Silentblock/tuleja wahacza, tylna oś L. FIAT - PANDA (169) - 1.2 4x4 04-

PRODUCENT: CF GOMMA CENA NETTO:

181.20 zł

Na zamówienie

Zapytaj o towAR

JEZELI STUKAJA CI 4 MASZ WIELKI PROBLEM(CENA) JEZELI TYLKO JEDNA TO JESZCZE W MIARE DA SIE TO ZALATWIC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> >dzięki sprawdzę i dam znać bo byłem już prawie przekonany, że nie produkują zamienników

w jednej z firm zlokalizowano te część dzięki indeksowi podanemu przez ciebie ale podano cenę wstępnie 225 zł ale po zamówieniu indywidualnym będzie drożej.... a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstepnie przygladajac sie temu zawieszeniu ta tuleja co mowisz wyglada mi na podobna z seicenta tylnego wahacza...czesc elementow zaw seicenta (tuleje,sruby,spinki) przechodzila do pandy(ciecie kosztow) gdyz zaw siecenta i pandy robiono na jednej hali i przez tego samego producenta MAGNETI MARELLI...jezeli roznica w wygladzie jest nieznaczna to zalozylbym z seicento...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> masz rację na 99 to będzie to lub punto rocznik 99 tylna oś ale to stwierdzi już mechanik, jak wybije i porówna i nie będzie pasować no to 1% oznacza postój... ja zrobiłem co mogłem również dziękuje ci bardzo za pomoc bo po odpowiedzi magnetti marelli , która przejęła gomme stwierdziliśmy, że tej tulei nie ma w ofercie zamienników - pozostaje używka lub kombinacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

90% bedzie wymiarowo z seicento, jezeli ktoras czy z punto czy seicento bedzie pasowac ladowowalbym komplet 4 szt... komfort na ty nie ucierpi a i tor jazdy bedzie OK:D

Potem bym sprawdzil zbieznosc i katy pochylenia kola kore sa bardzo wazne... najlepiej u kogos co ma cyfrowe ustawianie geometrii... Moge podac ci zakres w kroeym powinno sie zmiescic zbierznosc i kat... ale to po weekendzie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.