Skocz do zawartości

JEEP GRAND CHEROKIEE NA GAZ-TYRKOTANIE LISTWY GAZU


bziunia79

Rekomendowane odpowiedzi

witam,mam problem z gazem w jeep grand 4,0 mianowicie po przelączeniu na gaz pod maską dochodzi do dziwnego tyrkotania listwy gazu prawdopodobnie,poniewaz z jej okolic dochodzi do dziwnych odgłosów,,,,,po przelączeniu na benz. wszysko jest ok nic nie hałasuje..po powrotnym włączeniu na gaz znów dzieje się to samo...???pomóżcie...

sciana.gifpanic.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witam,mam problem z gazem w jeep grand 4,0 mianowicie po przelączeniu na gaz pod maską dochodzi do

> dziwnego tyrkotania listwy gazu prawdopodobnie,poniewaz z jej okolic dochodzi do dziwnych

> odgłosów,,,,,po przelączeniu na benz. wszysko jest ok nic nie hałasuje..po powrotnym włączeniu

> na gaz znów dzieje się to samo...???pomóżcie...

bosh pad.gif

instalacja sekwencyjna tak ?

grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tak ale wczesniej nie bylo...to slychac podczas jazdy...chodzi jak traktor..potrafi przegłuszyc

> nawet radio...wiec nie jesy to normalne...

jak auto chodzi ok to zostawić, jak bedzie zle pracować wiecej palic to listwa do regeneracji czyli wymiany tloczkow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak auto chodzi ok to zostawić, jak bedzie zle pracować wiecej palic to listwa do regeneracji

> czyli wymiany tloczkow

a od czego takie cos moze sie stac?????swego czasu mialam wymiane silnika w tym aucie i fachowcy przy wyjmowaniu silnika przetarli jakies tam kable od gazu wiec musieli mi je wymienic na gazowni..i od tego czasu mniej wiecej to sie dzieje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witam,mam problem z gazem w jeep grand 4,0 mianowicie po przelączeniu na gaz pod maską dochodzi do

> dziwnego tyrkotania listwy gazu prawdopodobnie,poniewaz z jej okolic dochodzi do dziwnych

> odgłosów,,,,,po przelączeniu na benz. wszysko jest ok nic nie hałasuje..po powrotnym włączeniu

> na gaz znów dzieje się to samo...???pomóżcie...

generalnie bedzi eklekotalo bo tak ma byc - przekazniki klepia

jezeli jest to glosne za nadto to moze warto pomyslec o zmianie listwy - bo sie wyklepala za bardzo juz smile.gif

w kj mi sie wyklapala i o ile sluchowo jakos nie zwracalem uwagi to na kompie nie trzymaly wtryski czasow otwarcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a od czego takie cos moze sie stac?????swego czasu mialam wymiane silnika w tym aucie i fachowcy

> przy wyjmowaniu silnika przetarli jakies tam kable od gazu wiec musieli mi je wymienic na

> gazowni..i od tego czasu mniej wiecej to sie dzieje....

one sie zuzywaja, takie gumowe odboje/uszczelniacze jak sie wyklepią te gumki to zaczynaja stukac i przepuszczac gaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.