Skocz do zawartości

Pytanie o kontrole ciśnienia oleju


Fatal

Rekomendowane odpowiedzi

Witka

Panowie już zadawałem tutaj pytanie , typu jak zgasze silnik to jeszcze przez 2 sekundy świeci się kontrolka ciśnienia oleju , uzyskałem odpowiedz że jest to problem z masą frown.gif , oczywiście nadal nie zlokalizowałem problemu , ale ostatnio pojawił się inny problem , mianowicie przy szybkiej jezdzie na zakrętach zapala się ta kontrolka , czy to ten sam problem ? , w jakim kierunku lub gdzie zobaczyc , coś przeczyścic aby temu zaradzić , proszę o pomoc

dzięki

pozdrawiam Fatal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mianowicie przy szybkiej

> jezdzie na zakrętach zapala się ta kontrolka , czy to ten sam problem ? , w jakim kierunku lub

> gdzie zobaczyc , coś przeczyścic aby temu zaradzić , proszę o pomoc

> dzięki

> pozdrawiam Fatal

nie, raczej nie ten sam.

Dobrze byłoby zerknąć na smog pompy w misce czy nie jest przytkany, jeżeli nie to prawdopodobnie czeka Cie większa zabawa po UPG włącznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to się raczej zdziwisz

NO powiem tak jestem yikes.gif niski stan oleju , chyba krótkie trasy robią swoje smile.gif , jutro zakup nowego oleju i wymian przy Łokazij grinser006.gif zobaczymy czy pomoże

dzięki za info

pozdrawiam , a co z tą masą , gdzie najszybciej szukac tej brak masy ? smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> uzupełnij olej to i pewnie sie skonczą problemy z kontrolką oleju. pilnuj jego stanu.

Właśnie wlałem olej czyli wymieniłem cały smile.gif filtr no i oczywiście uszczelka pod zaworami smile.gif zobaczymy , kurde do 16 letniego samochodu leje mobila smile.gif chyba jestem screwy.gif , zobaczym czy sie pojawi kontrolka smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.