Skocz do zawartości

AR 156 JTS


Piotr_T

Rekomendowane odpowiedzi

> Glownie chodzi mi o kwestie nagaru w dolocie - czy jest to faktycznie problem, ile kosztuje

> czyszczenie i na jak dlugo pomaaga. Ewentualnie jakies inne, typowe dla JTS problemy, ktore

> napotkales.

U mnie ten problem nie występował sprzedałem alfę przy przebiegu ok 110kkm. Bolączek nie miała, trzeba było poprawić kostki od sond z przodu bo cię zapalał check, oleum brał ok 1l na 10kkm i nic po za tym z silnikiem się nie działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> U mnie ten problem nie występował sprzedałem alfę przy przebiegu ok 110kkm. Bolączek nie miała,

> trzeba było poprawić kostki od sond z przodu bo cię zapalał check, oleum brał ok 1l na 10kkm i

> nic po za tym z silnikiem się nie działo.

Mozesz dopisac, ktory rocznik JTS'a miales ? Ponoc od polowy 2003 wchodzily poprawione silniki, ktore problemu nie mialy, a ja akurat znalazlem sobie jedna 2002, a druga poczatek 2003 (chyba marzec). Jezdziles moze po miescie ? Ile spalala w takim 100% miejskim ruchu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mozesz dopisac, ktory rocznik JTS'a miales ? Ponoc od polowy 2003 wchodzily poprawione silniki,

> ktore problemu nie mialy, a ja akurat znalazlem sobie jedna 2002, a druga poczatek 2003 (chyba

> marzec). Jezdziles moze po miescie ? Ile spalala w takim 100% miejskim ruchu ?

końcówka grudnia 2002 r. 10 w mieście potrafiła wziąć bez szaleństwa grinser006.gif

Silniki nie były poprawione tylko sterowanie komp miał inny program - tak słyszałem. ja ogólnie bardzo dobrze wspominam to auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.