Skocz do zawartości

X Terenowa Integracja ZAPISY RUSZYŁY


mati1.6dohc

Rekomendowane odpowiedzi

> [email protected]

> edyta: znaczy oddział 100licznyj

> insze, to ja nie wiem

no i nie ruszyły.

Na razie tylko info:

Szanowni Państwo. X Terenowa Integracja wawa4x4.pl dla Choinki nadchodzi wielkimi krokami. Wydawałoby się, że jeszcze sporo czasu ale my już nie próżnujemy a Wy też szykujcie się już dziś i od razu rezerwujcie sobie 8 grudnia w 2012 roku. Będzie nowa trasa, będą próby terenowe, próby sprawnościowe, ciepłe żarcie, LOTERIA i jakieś tam niespodzianki. W tym roku chcemy pobić wszystkie rekordy i ilości uczestników i zebranych pieniędzy na domy dziecka... chcemy byście nam pomogli, liczymy na Was. Pozdrawiamy Zespół WAWA4x4

Kto rusza ?

Dziewczyny i Chłopaki biglaugh.gif ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no i nie ruszyły.

> Na razie tylko info:

> Szanowni Państwo. X Terenowa Integracja wawa4x4.pl dla Choinki nadchodzi wielkimi krokami.

> Wydawałoby się, że jeszcze sporo czasu ale my już nie próżnujemy a Wy też szykujcie się już

> dziś i od razu rezerwujcie sobie 8 grudnia w 2012 roku. Będzie nowa trasa, będą próby

> terenowe, próby sprawnościowe, ciepłe żarcie, LOTERIA i jakieś tam niespodzianki. W tym roku

> chcemy pobić wszystkie rekordy i ilości uczestników i zebranych pieniędzy na domy dziecka...

> chcemy byście nam pomogli, liczymy na Was. Pozdrawiamy Zespół WAWA4x4

> Kto rusza ?

> Dziewczyny i Chłopaki ?

Tak jak pisałem w wątku "dzieciaki na paki" ja jestem chętny zabrać się z kimś do auta ok.gif

Oczywiście partycypuję w wydatkach ok.gif

Jaka jest oficjalna/główna strona tej imprezy ? Gdzie to się odbywa ? hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja spróbuję - choć kolejki na OSach trochę mnie przerażają. Jak ma byc jeszcze więcej ludzi to

> będzie jak w Biedronce przed świętami

można wyskoczyć , przejechać kilka, stworzyć lożę szyderców i zeżreć kiełbę z własnego grila palacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

> [email protected]

> edyta: znaczy oddział 100licznyj

> insze, to ja nie wiem

Kolejny mail od TI4x4

Szanowni, kochani….  To już tuż tuż… czyli 08 grudnia 2012 roku odbędzie się JUBILEUSZOWA bo X Terenową Integrację "Dla Choinki".

W tym roku wawa4x4 oraz Warka Team współtworzymy tą imprezę na przyjaznych terenach Gminy Warka ! Dzięki prężnej działalności Warka Team będziemy mogli pokazać Wam zupełnie nowe miejsca, zupełnie nowe tereny !

Coroczna świąteczna pomoc domom dziecka jest Waszą zasługą dlatego chcielibyśmy Wam podziękować. Bo to dzięki Wam udaje się nam realizować ten projekt od kilku ładnych już lat. I mamy nadzieję, że w tym roku także będziecie z nami.

Wzorem zeszłego roku impreza jest częścią Ogólnopolskiej Terenowej Integracji "Dla Choinki" Polskie4x4.pl. Czyli ogólnopolskiego projektu organizacji imprez pod tym samym przesłaniem i z celem zebrania pieniędzy na pomoc dla domów dziecka w całej Polsce.

Jak zawsze nasza impreza będzie doskonałą możliwością sprawdzenia swoich umiejętności w jeździe w terenie. Na uczestników czekać będzie trasa około 60 km będzie widokowo-turystyczna i wiele prób sprawnościowych na zaskakujących odcinkach. W tym roku nie będzie żadnej piaskarni  

Niemnie pamiętajcie, że tak naprawdę nasze spotkanie daje możliwości wsparcia i pomocy dla najbardziej potrzebujących w ramach rodzinno-integracyjno-piknikowej atmosfery. Przez te kilka lat pokazaliśmy i staramy się nadal pokazywać, że można bawić się w off-road a przy okazji dawać od siebie coś innym. Dlatego też jak co roku każdy uczestnik powinien pamiętać, że cel imprezy jest stricte CHARYTATYWNY. Dlatego też całkowity zysk z przeprowadzonej imprezy zostanie przekazany na ten szczytny cel.

I pamiętajcie by podchodzić wyrozumiale do sędziów, do organizatorów, do kolejek na próbach, do całej tej zabawy. Wszyscy pracujemy przy tej inicjatywie społecznie i miejmy świadomość o celu a nie o chwili.

I jak co roku dzięki pomocy naszych sponsorów wieczorem odbędzie się tradycyjna loteria. Pula nagród stale rośnie, więc warto kupować losy. Bo nagrody jak zawsze będą bardzo atrakcyjne! A im więcej tych losów kupicie tym bardziej pomożecie nam w zbiórce.

Mamy nadzieję, że JUBILEUSZOWA Terenowa Integracja będzie także rekordowa. I to pod względem liczy uczestników i jak i zebranych funduszy. Ale to zależy od WAS !

Pamiętajcie, że dwa tygodnie po imprezie odbywa się akcja "Choinka na Gwiazdkę" którą zrealizujemy dzięki Wam. Czyli rozwieziemy wszystkie prezenty, pomoc do domów dziecka!

SZCZEGÓŁY:

Baza imprezy:

Miasto Warka

Kemping Sielanka nad Pilicą

Ul. Nowy Zjazd 6

05-660 Warka

http://www.camping.sielanka.pl/

E 21ş 11’ 10“ N 51ş 46’ 48“

Termin:

08 grudnia 2012

W bazie będą prowadzone zapisy, oraz sprzedaż losów na loterię. Tu także będzie można ogrzać się przy ognisku, oraz zjeść ciepłe jedzenie prosto z kuchni polowej.

Trasa: Obejmuje obszar gminy Warka wraz z przyległościami. Długość ok. 60 km.

Na trasie oczekiwać będą na uczestników kolejne próby czasowe.

Oczywiście podczas jazdy trasą obowiązywać także będę Punkty Foto.

Pamiętajcie: Zdawanie kart rajdowych zamykamy o godzinie 16:30

Warto, więc najpóźniej o godz. 12 wyruszyć z bazy na trasę. By uniknąć tłoku na próbach organizatorzy przewidzieli przynajmniej 3 starty. Wyboru startu dokonujemy w momencie zapisu.

Plan imprezy:

7:00-8:00 rejestracja uczestników w bazie imprezy

8:30 - odprawa uczestników.

9:00 - wyjazd na trasę imprezy

9:00 – 16:00 - czynne będą próby czasowe.

16:30 – zamknięcie zdawania kart

17:00 - loteria i ogłoszenie wyników

19:00 - zakończenie imprezy.

WARUNKI UCZESTNICTWA:

Wpisowe na imprezę wynosi 200 PLN za załogę.

Osoby dodatkowe: 50PLN.

W cenie wpisowego dla załogi: uczestnictwo w imprezie, naklejki, dwa ciepłe posiłki, herbata, koszulki pamiątkowe oraz dobra zabawa.

Samochody:

Do udziału dopuszczone będą samochodu posiadające ważny przegląd oraz ubezpieczenie OC.

UWAGA NIEDOPUSZCZONE BĘDĄ SAMOCHODY NA OPONACH TYPU MaxiCross i podobne o bieżniku kołkowym. (uwarunkowanie wynika ze zgód od gospodarzy dróg - gminy).

Limit załóg wynosi: 150 samochodów.

Dlatego jak ktoś jest zdecydowany by wziąć udział to już dziś ruszają zapisy.

Zapisywać się można w dwojaki sposób: na stronie www.wawa4x4 zakładka Terenowa Integracja lub na mail z poniższymi danymi.

Proszę podać następujące dane:

Imię, Nazwisko Kierowca + Imię, Nazwisko Pilot

Marka samochodu

Nr rejestracyjny

Ilość osób dodatkowych

Numer telefonu kontaktowego

Adres: [email protected]

Każdy kierowca musi posiadać ważne, aktualne prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny pojazdu u aktualne ubezpieczenie OC.

Organizator zastrzega sobie prawo do poddania badaniu trzeźwości kierowców podczas trwania imprezy.

Samochody nieposiadające dachu mają obowiązek posiadania pałąka antykapotażowego.

Po trasie imprezy oraz podczas prób każda osoba w samochodzie ma obowiązek zapinania pasów bezpieczeństwa.

Odmowa zapięcia pasów przed wjazdem na próbę czasową równoznaczna będzie z zakazem wjechania na próbę czasową.

Każdy uczestnik zobowiązany jest nakleić wszystkie dostarczone od organizatora naklejki sponsorów.

Brak naklejek na autach oznacza automatyczny zakaz wjazdu na próby.

Na trasie i próbach czasowych każdy uczestnik zobowiązany jest do stosowania się do wytycznych organizatorów.

Szczegółowy regulamin będzie do wglądu na Bazie rajdu

Zapisz się już dziś…. Bo znów może zabraknąć dla Ciebie miejsca.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dupa. od 6 do 8.11 mam firmową imprezę integracyjno - świąteczną połączona z jakims durnym szkoleniem i w domku będę pewnikiem dopiero w sobote popołudniu w stanie absolutnie nie nadającym się do siadania za kółkiem frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czekam zatem na info

Na chwilę obecną wychodzi na to, że nie dam rady. Jest jeszcze trochę czasu, spróbuję powalczyć o wolną sobotę ale wiem, że może być ciężko.

W razie zmiany odezwę się na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

> SZCZEGÓŁY WKRÓTCE.

> zobaczcie, ILE CI Wariaci nakupili !

Mega pozytywnie claps.gif

Jak tylko będzie okazja się podłączyć do imprezy to chętnie ok.gif

Niestety nie mam auta i chętnie do kogoś do auta się załapię palacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> SZCZEGÓŁY WKRÓTCE.

Nie byłem na integracji z powodów zawodowych, jeżeli jednak potrzebujecie kogoś do pomocy przy rozwiezieniu oferuję swojego Patrola W160 zlosnik.gif

Tomo, miejsce się oczywiście znajdzie dla Ciebie, nawet więcej jak ktoś chętny, pytanie czy nasza obecność i pomoc się przyda.

> zobaczcie, ILE CI Wariaci nakupili !

Pięknie ! ! !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie byłem na integracji z powodów zawodowych, jeżeli jednak potrzebujecie kogoś do pomocy przy

> rozwiezieniu oferuję swojego Patrola W160

> Tomo, miejsce się oczywiście znajdzie dla Ciebie, nawet więcej jak ktoś chętny, pytanie czy nasza

> obecność i pomoc się przyda.

> Pięknie ! ! !

Będę pamiętał ok.gif

Dzięki za zaproszenie i będę się przypominał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pytanie do Matiego, czy się przydamy.

Cześć,

nie wiem. Ja tylko wspieram wawa4x4.

Uważam, że warto ICH chwalić.

TO JEST AKCJA SPOŁECZNA. taka obywatelska.

Grupa Świrków-Muchomorków zrobiła coś z niczego. I za to wszyscy pójdą prosto do nieba. albo gdzie kto tam chce..

Zbiórka 10.00 , parking Torwar'u, niedziela. 23.12.2012

zamiast odkurzać, prać , gotować - można spotkać się z Terenowcami zlosnik.gif

w dodatku w czynie społecznym ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podsumowanie działań Wielu Ludzi o Wielkich Sercach, Kierowców, Sponsorów i całej rzeszy, o której pewnie nie mam pojęcia.

Kocham takie przedsięwzięcia !

Podzielę się z Wami linkiem.

Mogę tylko dodać, że AK-zlośniki też tam były ok.gif

TEKST

Po raz kolejny na łamach portalu w.Warce.pl powracamy do szlachetnej inicjatywy Terenowej Integracji Dla Choinki&;, którą w grudniu gościliśmy w Warce. Obecnych prawie 200 załóg ze świata motoryzacyjnego off-roadu zebrało około 50.000 PLN na szczytny cel, jakim jest pomoc najbiedniejszym i najbardziej potrzebującym z domów samotnej matki czy domów dziecka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.