Skocz do zawartości

Ogólnopolskie Targi Pojazdów 4x4 Offroad Show Poland


karax

Rekomendowane odpowiedzi

wybiera się ktoś?

Quote:


Po raz pierwszy w Polsce w warszawskim Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska odbędą się Targi Pojazdów 4x4 – OffRoad Show Poland. Użytkownicy samochodów z napędem na cztery koła oraz fani jazdy w terenie będą mogli obejrzeć najnowsze modele aut z segmentu 4x4

Nie zabraknie też rzadkich modeli nieznanych marek, terenowych oldtimerów, a także motocykli i quadów. Zwiedzający będą mogli zobaczyć pojazd znanego polskiego kierowcy rajdowego – Grzegorza Barana - ciężarowego MAN-a TG 4, którym zawodnik wystartuje w tegorocznym rajdzie Dakar oraz nową klasę-G i GLK prezentowane na stoisku Mercedes-Benz. Premierowe Targi OffRoad Show Poland odbędą się w dniach 17-18 listopada w Centrum MT Polska w Warszawie. Wydarzenie organizowane jest przez Międzynarodowe Targi Polska i Classic Media.

- Pierwsze, ogólnopolskie targi pojazdów 4x4 z pewnością będą nie lada gratką dla wszystkich fanów jazdy terenowej. Pod dachem MT Polska przez dwa dni prezentowane będą wspaniałe modele aut z napędem na cztery koła. Na zwiedzających czekać będą motoryzacyjne nowości, jak również terenowe oldtimery. ”Terenówkom” towarzyszą ogromne emocje, wrażeń motoryzacyjnych więc nie zabraknie ­– zapowiada Bartosz Sosnowski, prezes MT Polska.

- Wierzę, że OffRoad Show Poland wzorem Auto Nostalgii znajdzie swoje stałe miejsce w kalendarzu imprez motoryzacyjnych w Polsce. Ale to nie jest nasze ostatnie słowo. W następnym roku przygotujemy kolejny event, tym razem dla fanów szybkich samochodów ­– mówi Mirosław Bugajski z Classic Media.

Podczas premierowego OffRoad Show Poland na stoiskach pokazane zostaną najnowsze modele samochodów z napędem na cztery koła. Przez dwa dni swoje oferty prezentować będą producenci i dystrybutorzy części i akcesoriów dla pojazdów 4x4, warsztaty i sklepy specjalistyczne, a także firmy organizujące szkolenia i wyprawy. Wystawiać się będą też dystrybutorzy sprzętu turystycznego oraz kluby miłośników terenówek.


Offroad-2-press4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

> Na parkingu za halą stał Jeep z oooogromnym, żółtym złośnikiem na masce. To jakiś z AK?

Teraz stoi po lewej stronie "Sylwka" zlosnik.gif Nie zdążyłem zaczepić kierownika, musieliśmy na szybko kończyć ekspozycję, bo nas już wyganiali.

Pozdrawiam raz jeszcze 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Teraz stoi po lewej stronie "Sylwka" Nie zdążyłem zaczepić kierownika, musieliśmy na szybko

> kończyć ekspozycję, bo nas już wyganiali.

> Pozdrawiam raz jeszcze

I już w domku. Generalnie targi nie powaliły. Ale pierwsze koty za płoty.

Przy okazji: gadałem z gościem od Jeepa z jebitnym złośnikiem. To nie "nasz". Nie wie nawet co to Autokącik.

No i poniżej zdjęcia z wystawy. Zastanawiam się co na targach offroadowych robiła Warszawa i Nyska przerobiona na burdello bum bum hehe.gif:

https://picasaweb.google.com/11554343697...feat=directlink

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> fajnie że wstawiłeś fotorelację, liczyłem na to że ktoś to zrobi

> jak wyglądały targi od strony wystawców części, mamy jakichś rodzimych producentów czy tylko

> pośrednicy handlujący tym co da się ściągnąć z całego świata?

Wpadłem na sam koniec targów raczej autka sobie pooglądać (no i kurde utwierdziłem się w mojej miłości do Toyoty FJ).

Na części z racji dziury w portfelu raczej nie patrzyłem, ale w sumie malutko stoisk z częściami i akcesoriami było. Gadałem chwilę z Bravusem i mówił, że nawet aktualnych cenników nie było na stoiskach i odsyłali na strony www. Bez sensu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na części z racji dziury w portfelu raczej nie patrzyłem, ale w sumie malutko stoisk z częściami i

> akcesoriami było.

Kumpel od srebrnego Patrola zaparkowanego na Uno, po dwóch dniach marudzenia kupił wyciągarkę, zresztą widziałeś zlosnik.gif

Jakby co, to cena dla Nas jest przynajmniej taka sama. Trzeba się będzie zgrać w czasie i jeszcze ponegocjować. Niestety dla mnie priorytetem w tej chwili jest odbudowa zawieszenia, oczy mnie strasznie kłują jak patrzę na swoje auto. sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kumpel od srebrnego Patrola zaparkowanego na Uno, po dwóch dniach marudzenia kupił wyciągarkę,

> zresztą widziałeś

> Jakby co, to cena dla Nas jest przynajmniej taka sama. Trzeba się będzie zgrać w czasie i jeszcze

> ponegocjować. Niestety dla mnie priorytetem w tej chwili jest odbudowa zawieszenia, oczy mnie

> strasznie kłują jak patrzę na swoje auto.

eeee... przeciaż zawiecha ładna, wysoka jest wink.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> eeee... przeciaż zawiecha ładna, wysoka jest

Wysokie to, to jest fakt, ale...

Po ostatnim zgubieniu tylnego resoru ( zostalo jedno pióro zlosnik.gif ) i wygięciu przedniego, stoi po naprawie krzywo sick.gif

Auto ma kiepską charakterystykę zawieszenia, prawy tył jest dużżżżżżo sztywniejszy od lewego, natomiast przód jest sztywniejszy z lewej strony. Prowadzi się to teraz delikatnie mówiąc kiepskawo.

Muszę wyrównać charakterystykę resorów i przy okazji dorzucę po jednym piórze na resor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.